| cristina_3322 a întrebat:

Cum v-ati facut partenerul/partenera sa se simta bine? un dans pe placul inimii? Un striptease? O baie calda? idei? Spune-ti si mie love struck Pup:*

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Sincer... i-am promis multe, si streaptease si amsaj erotic si ca-l las sa ma imbetelaughing, dar nu s-a realizat nimic din toate cele insiruitehee hee. Incearca-le pe toatewinking.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Streap?
Baie?

Nu cred ca as alege astea.

Probabil i-as arata ce e el pentru mine. Ar fi mult mai bine decat streap...

Zic eu...

| max_4494 a răspuns:

Atunci cand iti vei cunoaste cu adevarat partenerul/partenera, o sa simti singura ce-i place sau cum este mai potrivit sa te comporti.Totul vine de la sine, te asigur! Imaginatie sa ai!

| kytty a răspuns:

Bunahappy

fiecare persoana are preferintele ei. daca e romatic/a i-ar face placere o cada plina cu spuma, petale de trandafiri si lumanari parfumate.
daca e mai rebel/a stripteasul e bunlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing
depinde de caracter, preferinte si...

| kromstein a răspuns:

Cel mai corect si mai bine ar fi sa il/o intrebi ce i-ar placea.Nu incerca sa ghicesti, s-ar putea sa fi dezamagit/a.

| dulciana a răspuns:

Eu cred ca prietenul meu se simte bine doar atunci cind eu sunt alaturi de el si ii ofer dragostea mea

| Louis_3400 a răspuns:

Pai aranjeaza camera frumos, cu lumanari aromate cu diverse parfumuri, si prin pat sau pe unde va asezati sa puneti ceva matasos, petale de trandafir rosu, puteti avea si o sampanie langa voi, ulei de masaj, un masaj erotic in asemenea atmosfera ar fi minunat, sau o baie cu spumant frumos mirositor cu lumanari asezate in baie, de asemenea poti pune si petale de trandafir...chestii din asteabig grin