| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imaginati o intalnire perfecta?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ce as face daca o fata frumoasa ar veni la usa mea si mi-ar spune ca sunt barbatul din gandurile ei? Hmm, in primul rand mi-as da o palma, ca sa fiu sigur ca nu visez! happy In al doilea rand, m-as uita dupa colt, sa fiu sigur ca nu sunt prietenii mei Gigel si Costel, care s-au gandit sa-mi faca o farsa. happy In al treilea rand, as intreba-o daca e cu analizele la zi! laughing In al patrulea rand, as intreba-o daca e comestibila, pentru ca mi s-a facut foame si intentionez sa o "devorez"...fix ca in acele desene animate cu Taz, diavolul tazmanian! laughing

39 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Cand inca nu locuiam cu prietenul meu si eram la inceputul relatiei... tot timpul cand venea il asteptam imbracata in rochita, dresuri, tocuri, machiata, coafata si purtam lenjerie intima sexy. Il invitam in living, puneam muzica ambientala in surdina, lumina la intensitate scazuta si deschideam o sticla de vin rosu. Si de acolo stia el cum sa imi vorbeasca, ce sa faca, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Se presupune ca o cunosti pe fata si stii ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Eireann):

Frumos dar daca nu e vorba de persoane care sunt in relatie? Te-ai duce sa vizitezi un barbat pe care il placi?

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci sar peste primii 3 pasi...si trec direct la pasul 4! laughing

| raMLesS a răspuns (pentru wildthing):

" as intreba-o daca e comestibila, pentru ca mi s-a facut foame si intentionez sa o "devorez" "
Cea mai penibila chestie auzita azi, mersi, imi vine sa vomit.

| raMLesS a răspuns:

Ce intrebari de frustrati sexuali, iesiti fratilor afara din casa laughing

| wildthing a răspuns (pentru raMLesS):

Daca nu-ti place sa dai limbi in peezda, daca iti vine sa vomiti cand auzi de asta, inseamna ca nu iti plac femeile indeajuns de mult...sau poate nu iti plac deloc.

| raMLesS a răspuns (pentru wildthing):

Ideea nu e ca nu imi place, ci ca modul tau de exprimare e atat de penibil si tampit incat ca am ajuns sa ma enervez doar citindu-ti ineptia aia de "replica", care e foarte cringe.
Hai sa fim seriosi, daca vine una la tine la usa (lucru care nu se va intampla niciodata), te uiti la ea ca momaia ca nu stii ce sa zici si cum sa reactionezi, dar e bine ca iti dai filme aici prin comentarii cu toti pasii pe care i-ai face... in mintea ta desigur happy

| wildthing a răspuns (pentru raMLesS):

Cred ca imi aduc aminte de tine...nu cumva esti ala care se lauda pe aici in urma cu ceva vreme, ca ii place sa bata femeile? Ca tot vorbeam de "cringe" si vomitiv.winking Acum dispari, pentru ca imi provoci scarba...iar daca nu-ti plac comentariile mele, le poti ignora.

| raMLesS a răspuns (pentru wildthing):

Uita-te ba la tine cum arati si dupa sa-mi raspunzi la comentarii.

| raMLesS a răspuns (pentru wildthing):

Si daca bat femeile ce? Vrei sa te bat si pe tine sau cum ca nu inteleg.

| wildthing a răspuns (pentru raMLesS):

Ce tare-n mooie esti din spatele unui profil fictiv, iar pe strada probabil ca te c@ci pe tine de frica doar daca se uita unu' urat la tine! Marsh de aici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Nu va mai certati si raspundeti la intrebare. Aici nu e vorba de ce cuvinte spuneti, ci de ce faceti. Nu ma intereseaza replicile. Cum faceti voi o fata sa se simta bine? Si ce ar trebui sa faca fata ca sa va simtiti voi bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

E valabil si pentru tine. Citeste ce am scris mai sus.

| raMLesS a răspuns (pentru wildthing):

Vai de capul taulaughing

| TudorDD a răspuns:

Simplu. După ce bate ea la ușă cu un banal pretext, o invit înăuntru pentru a vorbi, o poftesc să mă urmeze, o duc în bucătărie, îi ofer un scaun, o întreb ce bea, cu ce o pot servi, discuția curge, și dacă o văd încălzită, sar și eu pe ea. Auzi! Bluzița sare, săruturi peste tot, apoi sutienul, pantalonașii, tot ce trebuie! Vine de la sine restul. Poate vreau eu ceva, poate vrea ea ceva, ne descurcăm!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TudorDD):

Timid raspuns si general. Ma asteptam la mai multe detalii.

| Eireann a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, probabil ca l-as invita in oras inainte sa ma afisez la el acasa.

| TudorDD a răspuns (pentru anonim_4396):

Timid? N-aș zice. Prefer să cred că urmez bunul-simț. Descrierile pe care le cauți tu n-au ce căuta aici pe platformă. Găsești destule scenarii pe site-urile pentru adulți. De altfel, gusturile diferă. Nu toți facem dragoste la fel. Unora le place doar banalul misionar făcut ca nea Gelu de la 2 care n-a mai văzut femeie de 6 ani, iar alții se gândesc la preludii, cu diverse găuri, poziții, atmosferă, etc. Unii au imaginație iar alții trăiesc banal. Go for those xxx sites. Enjoy.

| miaulmagic a răspuns (pentru raMLesS):

Tu vorbesti, care agati pe Discord si Snapcht la 25 de ani ai tai? laughing))

| miaulmagic a răspuns (pentru wildthing):

Tu nu urai femeile care fac oral? N-ai nicio logica, nenea laughing
doi scheleti se trag de piele.

| miaulmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti pe Wattpad, prietene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru miaulmagic):

Îti recomand sa raspunzi frumos si la obiect. Daca nu ai un raspuns la intrebare, nu raspunde!

| miaulmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeie? Da, sigur, și eu am 70 de ani, te rog să-mi vorbești cu dumneavoastră rolling on the floor
Mi-e greu să cred că o femeie își dă filme așa, poate vrei să zici fetiță, fată, copiliță, domnișorică etc.
Încearcă site-ul Wattpad, e plin de ficțiuni din alea laughing.
Și nu mă interesează vârsta ta că suntem anonimi aici.

| wildthing a răspuns (pentru miaulmagic):

Nu le urasc pe femeile care sug poola, ci le dispretuiesc...e o mare diferenta.winking
In plus, indiferent de ceea ce simt fata de o femeie, chiar daca sa zicem ca as ura-o pentru cine stie ce motiv, nu as lovi-o niciodata! Nu am lovit si nici nu am de gand sa lovesc vreodata o femeie. A lovi o femeie mi se pare una dintre cele mai josnice si mizerabile fapte pe care le poate comite un barbat! Practic mi se pare o monstruozitate!
Cand unu' se mai si lauda ca-i place sa faca asta si totusi societatea (in cazul de fata, comunitatea TPU) nu-l sanctioneaza, excluzandu-l sau macar ignorandu-l total asa cum ar merita, ci ii tolereaza in continuare comentariile abominabile la adresa femeilor, il baga in seama, il trateaza ca si cum ar fi un om...am confirmarea ca lumea asta e fara speranta! Omenirea isi merita soarta!

| miaulmagic a răspuns (pentru wildthing):

Daca le dispretuiesti, dar accepti sa iti faca, esti un ipocrit laughing

| wildthing a răspuns (pentru miaulmagic):

Am acceptat pentru ca au vrut ele, pentru placerea lor...eu nu le-am cerut asta niciodata. Daca esti asa preocupat/a de chestiunea asta, mergi la intrebarea respectiva si citeste-mi raspunsurie de acolo, pentru ca nu am rabdarea sa reiau toate detaliile.

| Anonim67377882 a răspuns:

Cu scântei.

| miaulmagic a răspuns (pentru wildthing):

Nu-i nevoie, nenea, m-am convins ca esti dus.

| ImiDoresc88 a răspuns:

O intalnire perfecta nu ti-o imaginezi, nu-ti faci planuri/ asteptari. Te duci cu gandul sa cunosti omul, in primul rand. Vezi pe moment cum curge discutia si incotro se indreapta lucrurile.
Dupa, faci retrospectiva si iti dai seama daca a fost o intalnire reusita sau nu.