| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imaginati o intalnire perfecta?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ce as face daca o fata frumoasa ar veni la usa mea si mi-ar spune ca sunt barbatul din gandurile ei? Hmm, in primul rand mi-as da o palma, ca sa fiu sigur ca nu visez! happy In al doilea rand, m-as uita dupa colt, sa fiu sigur ca nu sunt prietenii mei Gigel si Costel, care s-au gandit sa-mi faca o farsa. happy In al treilea rand, as intreba-o daca e cu analizele la zi! laughing In al patrulea rand, as intreba-o daca e comestibila, pentru ca mi s-a facut foame si intentionez sa o "devorez"...fix ca in acele desene animate cu Taz, diavolul tazmanian! laughing

39 răspunsuri:
| Stefan927 a răspuns:

O voi întreba așa „auzi vrei un Golf 4, e condusă de o bătrânica in Germania, are km reali" laughing

| Emma30555 a răspuns:

Întâlnirile in sine sunt plictisitoare, cel mai drăguț este când întâlnești pe cineva spontan, de exemplu petreceri, flirtezi, apoi discuțiile se leagă frumos, descoperi omul de lângă tine si începi să simți fluturași. Întâlnirile sunt mai formale, fiecare se străduie si se pierde naturalețea, dar după întâlnirea "perfecta " probabil urmează să cunoști persoana mai intim ceea ce face ca întâlnirea sa fie perfecta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La un hotel de lux 5 stele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru raMLesS):

Inseamna ca ai minte de comunist

| sweetglitter a răspuns:

La un picnic.

| LoveSleep a răspuns (pentru Eireann):

Ce fantezii ai

| burete578 a răspuns:

Am venit am dat si am plecat

| T0T a răspuns (pentru wildthing):

Tu ești nesupt! Ia încearcă să vezi ce bine e sau nu ai cu cine?

| T0T a răspuns (pentru Eireann):

L-ai atras să își piardă viața cu tine, acum gata surprizele, este?