PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cunosteati aceste nuante?!

Simpatic indreptar masculin.

http://stirileprotv.ro/......xului.html

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Cum sunt adeptul sanselor egale...

http://stirileprotv.ro/......n-pat.html

15 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Cat de amuzant e. rolling on the floor

| Mussette a răspuns:

Eu recunosc ca am intalnit din ele si le recunosc cu zmbetu pe buze, ca inca ma amuza acele amintiri, atunci cam neplacute. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta.i biblia barbatului!

| Mussette a răspuns (pentru seth2016):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca era singurul pe care il mai aveai.

PsihoSex
| PsihoSex explică:

Norocul tau ca mai ai miliarde.

PsihoSex
| PsihoSex explică (pentru Mussette):

A avea simtul umorului est foarte mare lucru! Chiar si post factum, sau mai ales! Si mai ales in pat! Mai scapi o boare parfumata, mai scartaie ceva, mai un junchi, un carcel. C`est la vie!

| RAY a răspuns:

E bine sa ai cat mai multe informati in memoria de lunga durata, dar informati de calitate nu aiureli non stiintifice, eu nu fac sex deci nu ma regasesc acolo doar mi-am expus parerea

| Mussette a răspuns (pentru PsihoSex):

Cred ca daca n-as avea simtul umorului, as avea o viata si mai trista. Asa e cu junghiu si scartaitu. laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Da simpatic...stii ca pe acest site sunt cam 75% copii si adolescenti de pana in 17 ani! E CA si cum ai incuraja sa faca sex.
PsihoSex.un soi de specialist in domeniu? Sau expert in sex?

PsihoSex
| PsihoSex explică (pentru Fatamuntilor):

Dear little lady, oricati ar fi, stii foarte bine ca nu cer permisiunea nimanui sa faca sex. Fata trebuie ajutata sa incerce sa isi rezolve problema! Romania e campioana la numarul de mame minore, pentru ca nu vor sa inteleaga sa faca sex numai Protejat si sa nu mai cedeze santajului acelor baieti care le dau de inteles sau direct le spun ca le lasa, daca nu fac sex cu ei fara prezervativ, din pacate!
Am mai precizat mai demult - vezi la mine la postari/intrebari - ca Psihologia este ca un mare domeniu, din care, PsihoSexologia este un domeniu specific, pentru ca mai sunt si multe altele, ca de ex psihologia transporturilor, psihologia muncii, etc.
Pe mine m-a pasionat si am ales aceasta specializare, dat fiind ca poti sa ajuti oamenii sa se simta mai bine in relatii si in pat. Toata viata invatam, din carti, cursuri, conferinte, seminarii, din relationari, din consilieri si din ce ni se povesteste.
Multumita?!

PsihoSex
| PsihoSex explică (pentru RAY):

Ce fel de sex nu faci?! Unde te regasesti deci?!

| RAY a răspuns (pentru PsihoSex):

Nici unde nu fac sex simplu

PsihoSex
| PsihoSex explică (pentru Fatamuntilor):

Addenda: "Un studiu a constatat ca 11% dintre fete si 10% dintre baieti cu varsta de 15-19 ani declara ca s-au angajat in sex anal cu un partener de sex opus. Acelasi studiu a constatat ca sexul oral este destul de obisnuit - 27% dintre baietii de 15 ani si 23% dintre fetele de 15 ani au facut macar o data sex oral cu un partener de sex opus si, pana la varsta de 18 si 19 ani, aceste cifre sar la 70% pentru baieti si 62% pentru fete. In plus, 7% dintre fete si 2% dintre baieti cu varsta de 15-19 ani declara ca au facut sex oral cu un partener de acelasi sex (Chandra et al., 2011)."

| Fatamuntilor a răspuns (pentru PsihoSex):

Realitatea,,bate'' studiile''.Cea ce nu insemna ca si bine.
Aceste lucruri sunt stiute.
Curiozitatea, anturajul nepotrivit si faptul ca parintii nu se acei tineri duc la asa ceva.
Eram prin clasa a 10 -a. Intr-o zi era mare valva in liceu.O fata cu doi ani mai mare facuse avort si a murit, Era inainte de '89.Atunci s-a hotarat ca toate fetele sa mearga la control ginecologic, cu toate ca multe dintre noi nici nu gandeam la sex.