| Dodic a întrebat:

Curiozitate: Intrebare pentru femei: Ce fantezii sexuale aveti?
A-ti fi de acord cu sexul in grup?

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Alt nebun...

21 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La toate le place dar niciuna nu recunoaste.

| adycanepa a răspuns:

Femeile sunt mai obsedate de sex decat noi dar niciodata nu vor recunoaste

greece12
| greece12 a răspuns:

Cam mare distanta de la barbatii romantici la sexul in grup si fanteziile sexuale!
Nu este o problema pe care o ai,ci o curiozitate pe care nu vei reusi sa ti-o satisfaci aici,cu siguranta!
Poate doar daca stai de vorba cu persoane foarte apropiate,femei,dar si ele cu greu iti vor marturisi sincer ce fantezii sexuale au!
Si asta,pentru ca fanteziile sexuale ale unei femei sunt in primul rand prea intime(ar insemna sa te invite spiritual in patul ei) si,in al doilea rand,sunt in continua miscare,depinzand de partener,loc,pozitie,stare sufleteasca,satisfactie si inca multe altele!
Iar cu sexul in grup,personal, nu sunt de acord, imi respect si sufletul si corpul mult prea mult!
Nu raspundeam, crede-ma, dar simteam nevoia sa risipesc misoginismul de mai sus!happy

| harciog a răspuns (pentru greece12):

Am discutat liber despre sex cu alte femei, fara nici o inhibitie si fara a crede ca ma invita spiritual in patul lor.Sa fi fost ratari? Nu de alta dar aratau excelent...

greece12
| greece12 a răspuns (pentru harciog):

Si pe dinauntru?happy

| harciog a răspuns (pentru greece12):

Nu-i genul meu sa judec.Imi traiesc viata si sint uimit spontan de frumusetea vietii celorlanti.Eu n-am timp sa-i vad frumusetea si nici uritenia la a mea.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru harciog):

Faptul ca aratau excelent,ca erau frumoase pe dinafara, nu este o justificare sau o garantie a verticalitatii si sinceritatii lor, pe dinauntru.
De multe ori ceilalti iti spun ceea ce vrei sa auzi si coincidenta devine confuzie daca nu esti un observator atent.
Imi plac oamenii frumosi si pe dinauntru si pe dinafara, dar ii iubesc si ii respect doar pe cei a caror frumusete interioara e inconstienta si nativa, curata, adevarata.

| harciog a răspuns (pentru greece12):

E prea mult de gindit.Fa-o tu, eu ma multumesc sa traiesc instinctual.Animal,ce mai...

greece12
| greece12 a răspuns (pentru harciog):

Animal inteligent.Om.
O zi buna.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy dupa 24 de ani de casnicie, nu se pune problema fanteziilor sexuale, facem dragoste asa cum am stiut sa facem intotdeauna... NORMAL si nu regretam nimic.straight facestraight facenu am nimic cu cei care practica, fiecare e liber sa isi exprime dorintele in fel si chip, dar asta nu e un subiect de dezbatut si nimeni nu iti va relata cu lux de amanunte ceia ce face in intimitate, doar daca se gaseste cineva sa faca haz de necaz.
O frumoasa zi sa aihappy

| Zenithf a răspuns:

"A-ti fi" sau "ati fi"?
Dar, ca sa-ti raspund la intrebare: exista in mintea oricui niste "rotite", unele datorate naturii, altele datorate educatiei. Aceste rotite determina felul nostru de a gandi.
Urmand acest rationament, pot sa zic ca, in majoritate, femeile vor cauta sa aiba relatie cu un barbat (natural viguros, viabil, social dintr-o patura sociala apropiata, de aceeasi religie, "tras" pe acelasi tipar) care sa fie tatal copiilor ei. Deci, o majoritate a femeilor este - prin instinct si educatie - monogama.
Si o alta concluzie: daca barbatii inseala de obicei din cauza ca, instinctual, ei sunt "programati" sa se culce cu mai multe femei, pentru a-si transmite genele, femeile inseala pentru ca nu simt iubire (protectie, tandrete, etc.) de la partenerul lor, si ele simt nevoia sa fie iubite.

| Vix999 a răspuns:

Este fix normal sa ai fantezii.e sanatos chiar. Fiecare are fantezii in conformitate cu personalitatea, educatia, statusul social etc. Eu personal nu judec pe nimeni (bine, nu mergem pana la extreme gen pedofilie sau zoofilie.Astea deja sunt probleme patologice). Eu da, sunt de acord cu sexul in grup atata timp cat te simti confortabil. Sunt de acord cu orice te face sa te simti bine. Majoritatea femeilor nu vorbesc despre asta pentru ca 1. barbatii imediat le catalogheaza ca femei usoare si 2. pentru ca au impresia ca daca au o fantezie, lumea va considera ca o va si pune neaparat in practica. De fapt, un procent foarte mic din populatie chiar isi traieste fanteziile sexuale happy Mie de exemplu mi-ar placea sa fac sex in zapada, dar nici un barbat nu va putea performa deoarece daca e zapada automat e frig so... laughing)) Cum spuneam, ramane la stadiul de fantezie si punct.

| nebaji a răspuns:

Ca si fantezia as avea una. Fantezia mea ar fi sa fac sex cu 3 tipi deodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru harciog):

La fel este si cu sexul oral...

| moartetiganilor a răspuns (pentru nebaji):

Uite,eu sunt deja unul.Mai aduc 2 prieteni de ai mei si gata.
happy

| nebaji a răspuns (pentru moartetiganilor):

Citi ani ai

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Sexul in grup?! NU!

| Dodic explică (pentru greece12):

Esti amuzanta happy

| moartetiganilor a răspuns (pentru moartetiganilor):

16 si ceilalti 17 si 15.
Accepti sau nu provocarea?
A, si tu cati ai?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Si... De ce mi-ai da funda? straight face

| aumih16 a răspuns:

Au multe fantezii sexuale femeile! mai ales cum ar fi daca ele le-ar satisface pe barbati!laughing in sensul sa aiba si ele cuc cu boase cum au barbatii!laughing