| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai afla că o persoană de sex opus, apropiată partenerului/ei sau soțului/ei tău/tale i-ar place de el/ea în secret, cum ai reacționa?
Ce ai face după aceea?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Cum adică?
Aș fi foarte îngrijorat dacă m-aș însura cu una care să nu fie plăcută de nimeni... laughing
Altfel... cu câți ar place-o mai mulți în secret, ne în secret, nu contează, cu atât m-aș simți mai bine.

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Faptul ca il place si atat, adica nu face altceva in acest sens, nu ma deranjeaza, daca e un tip destul de misto e normal sa fie placut si de altele. Eu nu sunt o fire geloasa, nu as actiona in nici un fel, doar ca as privi o un pic cu alti ochi dar depinde si cum s ar comporta ea si contextul, relatia dintre mine si ea etc

| wildthing a răspuns:

Pai daca o place in secret, cum as afla?winking

| Goete a răspuns:

Eu as fi super multumit, la urma urmei partenera mea e super sinoatica si e normal sa le placa multora de ea

| mgtow a răspuns (pentru Hammurabi):

Oricare urata frumoasa slaba sau grasa e cautata de multi, cererea de cumparare carnala e mare - unii folosesc violenta altii banii pentru a le invita afara, cadouri. Doar sa accepti sa stai cu una daca ai un interes gen companie sa nu fi singur, face prin casa chestii si daca te inseala o prinzi sau nu, apar semne despartire... atat

| mgtow a răspuns:

O intreb daca vrea sa se duca cu secretul ei sa isi faca viata sau cu mine. Oricum mi-as pierde increderea si as cauta ceva similar sa am in secret

| Anuket a răspuns:

Daca ai afla că poți să scrii "partener de cuplu", precum și alte cuvinte, fără încrucișarea aceea de masculin/feminin, atunci ar fi mai bine.