| Danielyygg a întrebat:

Am facut protejat cu prietena mea și apoi m-am spălat pe mâini bine și pe penis... După 1 ora am făcut iar protejat și mi-am dat drumu; în prezervativ în afara ei.
Dar al 2 lea și al treilea act aveam spermă pe mâini putina si m-am șters pe mâini și pe penis bine cu un prosop și mi-e sa nu o fi atins în afara zonei ei intime. Deși m-am șters bine de spermă.Și nu cred ca ar fi rămas spermă pe mâini deodată ce m-am sters cu un prosop bine și erau mainele mele uscate. Un răspuns va rog. Menționez ca nu i-am băgat degetele.
OFER FUNDITA CELUI CE-MI EXPLICA DETALIAT SA INTELEG MULȚUMESC!

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebare, intrebatoare: daca ai avut deja 2 partide sexuale vaginale si ai finalizat, de ce i-ai mai bagat degetele in vagin dupa ce s-au terminat partidele?
Care a fost sensul acestui gest? De ce?

| Miruna333 a răspuns:

Nu ramane nimeni gravida din degete... Doar din sex.
P.S. Nu o asculta pe Violleta ca ea este anti-fingering, nu stie ce-i frumos in viata

| Danielyygg explică (pentru Miruna333):

Am făcut protejata prima data după ce mi-am dat drumu în prezervativ înafara ei m-am spalat și pe mâini și pe penis, a2a data la 2 ore distanta când am făcut la fel dar nu mam mai spălat mam șters cu ceva fin pe penis și pe mâini menționez ca erau uscate mainele după partida și nu am băgat mainele înăuntru doar am atins-o in afara vaginului

| dullcat a răspuns:

Observ ca ai pus aceeasi intrebare de 4 ori, cu mici detalii schimbate de fiecare data.Care este realitatea, pana la urma?

| dullcat a răspuns (pentru Miruna333):

E iresponsabil sa afirmi ca nu, cand exista medici care spun contrariul.

| Danielyygg explică (pentru dullcat):

Am înțeles mam lămurit ca este totul bine mulțumesc ❤️