| lulu21spb a întrebat:

Daca am facut sex cu un baiat care are penisul destul de mic este posibil sa mai fiu virgina? Cand am facut-o nu m-a durut decat extrem de putin.Multumesc,funda! Astept raspunsurile voastre

22 răspunsuri:
| Anonim0000r a răspuns:

Nu. Logic ca nu. Ti-a bagat-o deci nu conteaza cat o are. Daca nu ai sangerat asta nu inseamna ca nu te-a dezvirginat

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Odata ce ai facut orice tip de sex (oral, propriu-zis, chiar si petting), oricum nu mai esti virgina. Himenul este destul de subtire si usor de rupt(exista si exceptii, cand himenul nu se poate rupe, dar alea sunt cazuri rare), cele mai multe sanse sunt sa se fi rupt himenul. Bafta!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Mai gandeste putin, fetele au himen in loc de omulet in gura?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Ma refeream la faptul ca, odata ce ai avut price tip de act sexual, psihic deja nu mai esti virgina.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Multi nu or sa inteleaga si iar apare cate unul, stim noi cine laughing nu dam nume, care o sa te critice

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

laughing)))) Da, cred ca stiu la cine te referi, laughing))))

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Acum il vezi cum sare cu clanta si-ti aduce aminte de fasole rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca o femeie isi pierde virginitatea in momentul in care in vaginul ei patrunde un penis real in urma intretinerii unui act sexual. Insa se pare ca tu intrebi de fapt despre deflorare, ceea ce se poate produce sau nu, dar este conditionat de mai multi factori printre care poate fi inclusa si dimensiunea penisului (ca grosime).Se stie ca himenul are o perforatia prin care trece menstra, si ca aceasta gaura poate fi mai larga sau mai stramta. De asemenea himenul poate avea o elasticitate mai mare sau mai mica astfel ca exista posibilitatea ca penisul fiind mic si/sau subtire sa fi trecut prin acea perforatie si astfel himenul tau sa fi ramas intact in urma sexului de dezvirginare. In concluzie se poate spune/afirma, chiar si in cazul in care ai ramas cu himenul intact ca esti/ai ramas nedeflorata, dar cu toate acestea nu mai esti virgina.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

laughing))))))Daaa laughing)))

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul meu iti este adresat in special tie si nu anumitor imbecili retardati.

| TheImpaler a răspuns:

Poate era ala priceput de te-a durut foarte putin. oricum, virgina nu mai esti.

| AliTheo18 a răspuns:

Nu te-ai dezvirginat daca nu ti-a bagat-o, sa simti o durere mare, mna.Probabil trebuia sa si sangerezi.Cam asa! Dar, cine stie. laughing nu sunt medic, asa e. zic si eu din ce aud! Dar daca ti-a bagat-o, da. Posibil sa nu mai fi virgina. *** si cu sexul asta.laughing

| Otto2014 a răspuns:

Crezi ca conteaza cat o are? Si NU nu mai esti virgina.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Acest raspuns este pentru tine. Nici nu ma asteptam la un raspuns inteligent din partea unui copil imatur si frustrat. Nu obisnuiesc sa ma cobor la nivelul unuia de teapa ta sau sa ma iau in gura cu un adolescent decat in cazul in care respectivul este PROST, INCULT, INGAMFAT dar mai ales PROST CRESCUT.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Acest raspuns este pentru amandoi sper sava dati seama despre cine este vorba consider ca aveti macar atata inteligenta. Nici nu ma asteptam la un raspuns inteligent din partea unor copii imaturi si frustrati. Nu obisnuiesc sa ma cobor la nivelul celor de teapa voastra sau sa ma iau in gura cu oricine decat in cazul in care respectivul este PROST, INCULT, INGAMFAT dar mai ales PROST CRESCUT.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru corbulalbrosu):

A te cobora la nivelul unuia din care i-ai enumerat tu mai sus inseamna a esti mai inferior lui. Multumesc, mi-am dat seama ce intelect se afla in spatele monitorului. Fi mai bun si nu mai critica pe altul care nu stie sau greseste. AJUTA-L! NU-L JIGNII, astfel de comportament colerica iti dezvaluie adevaratul carcater. Nici nu te salut, pa!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc foarte mult pentru complimentele scrise mai sus! Imi dau seama ca nu stii cati ani am, nici cat am invatat la viata mea.Ok, daca vrei sa te iei de mine, ia-te, nu ma impresionezi cu nimic''Un idiot necunoscut care se ia de tine pe un site'' de ce m-ar interesa asta? Eu intru pe acest site doar ca sa ajut, nu ca sa critic, inteleg ca dai raspunsuri bune, dar cu rabdarea si respectul stai foarte prost.Sa iti vad tie carnetul de note si mai vedem dupa, ca sa poti sa spui ce e aia inteligenta

| minrest a răspuns:

Nu mai esti virgina, si esti deflorata. Dar daca vroiai sa ramai virgina, nu aveai decat sa nu faci sex. Iar daca vroiai sex, inseamna ca nu vroiai sa mai fi virgina.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Te rog sa-i transmiti prietenului tau Astaeparereamea care da dovada de lasitate urmatorul mesaj tongueoate ar fi bine sa asculti CAREESIPAREREAMEA. Invata sa-i respecti pe cei mai invarsta, care au invatat si incerca sa va invete si pe voi. Si sfatul meu cel mai important, SA NU TE MAI CONSIDERI MAI DESTEPT DECAT ESTI. Speri sa reusesti sa intelegi diferenta enorma dintre noi doi. Ma intreb daca vei mai continua sa-mi "vanezi" raspunsurile pentru a-ti da PAREREA? Ma intreb daca vei avea "inteligenta" necesara incat sa intelegi ceva din acest comentariu.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok, imi pare rau, da, recunosc, ca a gresit, dar nu pot sa fiu perfecta. Incerc sieu sa ajut, doar atat happy Gata, sorry, am inteles. happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Mi-a dat Ignor, o dovada de lasitate din partea "marelui" cunoscator al adevarului absolut.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Interesant, Sorry again. happy