| SophieHoran a întrebat:

Daca am facut sex oral inseamna ca m-am dezvirginat?

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Primul contact sexual dezvbirgineaza intotdeauna.

| Libelle a răspuns:

Da...in gura

| ascovit a răspuns:

Normal, nu conteaza ce fel de contact sexual ai intrwtinut, practic, nu mai esti virgina, insa la medic nu se va observa pentru. nu cred ca de la oral ti s-a rupt himenul. Stai linistita daca la asta te refereailaughing

| Anet a răspuns:

Ai facut sau ai primit? daca ai facut esti, daca ai primit iar esti in proportie de 99, 9 % depinde de ce ti-a facut partenerul cu degetele in timp ce iti facea sex oraltongue

| wildthing a răspuns:

Cat de proasta poti sa fii?!

| Cătălina a răspuns:

Atat timp cat ai intretinut raport sexual de orice natura(oral, anal, normal) nu mai esti virgina!

| baru a răspuns:

Sall. Incredibil, dar adevarat!

| Betty18 a răspuns:

In gura clar NU mai esti virgina! ar trebui sa iti faci un control la stomatolog! happy

| darrio2007 a răspuns:

Doamne dar cati ani ai? Poate in gura sa nu mai fii virgina.

| Alișa00000000000 a răspuns:

rolling on the floor)).deci sex oral mai pe romaneste inseamna sa o iei in gura happy... daca te dezvirgina trebuie sa ti`o bage `n...iti dai si tu seama.winking

| Mary_5158 a răspuns:

Ai incurcat categoria! trebuia sa fie la trivia/amuzante
ok,rasp,meu DA, ti s-a mai deschis o cale spre creier, de azi vei gindi mai repede si mai cu folos
acum sa fim seriosi:desigur ca NU! e imposibil

| danypoli95 a răspuns:

Nu.Numai la sex propriuzis te poti dezvirgina.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Te-ai dezvirginat dar ca sa te virginezi inapoi trebuie sa-mi faci si mie un oral happy

| Shugareala a răspuns:

Nu. Dezvirginat inseamna sexul normal, cu penetrare, nu sex oral, anal. etc

| Adrian1997 a răspuns:

Prin viu grai da, te ai dezvirginat! Mai bine te dezvirginai cu o banana, pe aia o si mancai!

| Nechaty a răspuns:

Hhhhhhhhrolling on the floor

| Jhonny48 a răspuns:

Dezvirginare inseamna cand esti penetrata.N-are nicio legatura cu oralu'.

| Iliutz a răspuns:

Pai daca a scos l**a ce sa zic laughing

| Uza a răspuns:

laughing cati ani aiiiiii? cumva s-a speriat ce ai tu intre picioare si ti s-a urcat in guuura?

| blackrose_3458 a răspuns:

Nu, dezvirginarea are loc doar prin penetrare.