| Br3tanicu a întrebat:

Daca am facut sex protejat, doua numere fara spalare intre, doar m-am sters ca era curata...si au trecut 3 zile de la ciclul iubitei, ea avand neregulat, cam la 21 zile, trebuir sa ii vina pe 17 18, este un risc? Vreau sa stiu sigur, ca sunt incepator

4 răspunsuri:
| danutz2006 a răspuns:

Sex protejat inseamna ca ai folosit prezervativ?
Daca ai folosit prezervativ de fiecare data atunci poti sta linistit ca nu se poate intampla nimic.
Daca ai facut fara prezervativ atunci preventiv te poti ruga sa nu se lase cu urmari.
Orice ar fi nu intra in panica. Pentru orice exista solutii.
Pe viitor nu uita de "caciulita".
O zi usoara

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat a-ti folosit prezervativ de la inceput pana la sfarsit, nu exista risc de sarcina!

| Br3tanicu explică (pentru Violleta2022):

Am folosit prezervativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Br3tanicu):

Atata vreme cat ati folosit prezervativ de la inceput si pana la sfarsit, nu trebuie sa va mai stresati, pentru ca sunteti protejati.