| VrRos05 a întrebat:

Dacă am vorbit cu o fată o luna prin mesaje și a vorbit și ea cu mine, de ce m-a scos de la follow tocmai acum?

11 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

A prins-o iubitu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că și-a pierdut interesul probabil.

| VrRos05 explică (pentru anonim_4396):

Din ce cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VrRos05):

Poate nu i-ai făcut impresie plăcută, s-a plictisit de tine, are iubit, etc.

| Th3real1 a răspuns:

Nu te mai gândi la chestia asta. Unele femei sunt o dilemă(toatehappy ) Caută altă fată cu care să vorbești care nu te va scoate de la follow. Daca te afectează mult lucrul ăsta, intreab-o de ce a facut acest gest.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu ai invitat-o nicaieri.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Poate pentru ca trebuia sa ieșiți si sa va cunoasteti mai bine fizic, nu in mediul online.

| pufulescu0o a răspuns:

Ai stat prea mult o lună fara sa incerci macar sa o vezi pe viu. Daca ea e la distanta mare de tine atunci nu e nici o pagubă, oricum nu avea sanse relatia!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca asta e, dar momentan nu sunt pregătit sa o invit, nici financiar dar nici nu știu cum să o fac și unde.
Cred ca mai bine mă văd în realitate și o invit acolo direct decât să îi scriu pe Instagram.
Îmi poți da un exemplu de invitație?

| VrRos05 explică (pentru RoxanaIoana108):

Și de ce nu îmi spune că vrea să ieșim?

| RAY a răspuns:

Ti am spus ca e pierdere de timp asa ceva, ea iti pierderea timpul cu tine atat