| saresipiper a întrebat:

Daca esti cu iubitul tau de 3 ani si la un test terapeuta ii spune ca nu simte nimic, ca duce lipsa de emotii..sentimente..ce ai face?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

La stadiul de iubit dupa 3 ani... si deja mergeti la un terapeut? Cred ca e cazul unui alt partener.

| saresipiper explică (pentru antimulte):

Altii merg dupa careva luni, ti se pare devreme dupa 3 ani de relatie?

| antimulte a răspuns (pentru saresipiper):

Da, sincer da, si nu e vorba de ani ci de stadiul relatiei. E vorba de iubit, nu sot, nu sotie... si daca relatie scartaie in modul asta de e nevoie de terapeut deja... Nu suna prea bine pentru viitor.