| Elena_Georgiana_1993 a întrebat:

Dacă fac dragoste cu prezervativ mă dezvirginez?

12 răspunsuri:
| Serghei873817 a răspuns:

Normal

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca in vagin este introdus un penis, in urma caruia se realizeaza contactul direct intre cele 2 organe sexuale, cel feminin si cel masculin, indiferent care ar fi aspectul...penisului. Multa sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles că nu. Doar cu prezervativul nu e posibil.
Ca să te dezvirginezi trebuie să fie și prietenul tău în prezervativ.

| mihai69 a răspuns:

Dacă faci doar cu prezervativul, nu te dezvirginezi.
Dezvirginarea se produce numai în cazul că prezervativul despre care vorbim este montat corect pe un penis și acesta te penetrează.

| 03David15 a răspuns:

Si normal ca da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles

| Siminixx a răspuns (pentru Hammurabi):

Cel mai tare raspuns?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te dezvirginezi cu prezervativ, asa este si normal sa-l folositi, la absolut toate partidele sexuale, inclusiv la deflorare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| DiAnA556 a răspuns:

Da

| DiAnA556 a răspuns:

Da doar e logic

| ywar a răspuns:

Zi si tu ca faci sex. Dragoste? nu-i cam fortat la varsta ta? La 25 de ani poti tu sa spui ca ai descoperit ce inseamna dragostea unui barbat? Te cred, e corect ai 25 de ani vrei si tu sa te sui pe calut! Nu spune insa ca faci dragoste. O sa fie sex, un act mecanic, mai ales prima data cand probabil te va si durea. Banuiesc ca nici el nu este maestru international in ale sexului si va intra ca-n pestera.