| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci oral el isi poate da drumu in gura ta?

si miroase urat chestia aia?
intreb de curiozitate. mi se pare lipsa de respect ca fata sa faci asa ceva.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da, isi poate da drumu' in gura fetei respective, DOAR daca vrea si ii permite.
Daca miroase urat? Depinde de alimentatie si de igiena intima.

10 răspunsuri:
| Cerby a răspuns:

Ardeti-ar neuronii femeie....mai se uita si minori pe pagina.....ingrozesti lumea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da isi poate da drumul, de ce nu?

depinde

lucruri din astea se fac cand ambii parteneri sunt de accord

| Alcyon a răspuns:

Sunt oameni care practica urofilia, daca vrei sa stii. Iar asta li se pare excitant. Fiecare, cu gusturile lui.

| Madayna a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, nu avem noi de unde sa stim ce face fiecare in privat si nici nu ne intereseaza, cel putin pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alcyon):

rolling on the floor colegaaa, esti tare aici! numai ca aici este vorba de sperma nu de pipilica, se poate ca sperma sa aiba diferite gusturi, da-i sa manance o zi doar capsuni si ai sa vezi rezultat, nimic altceva decat capsune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar lui nu i-o fi scarba sa-si plimbe limba prin veverita ta? Asa ceva se discuta numai intre parteneri

| Danysan a răspuns:

Mie mi se pare Indoctrinare si Nesimtire ca fata sa nu faci asa ceva persoanei pe care o Iubesti.Trebuie sa intelegi ca daca el poate sa treaca peste asta si sa iti faca tie tu de ce nu poti sa o faci? Bine nu recomand sa faci asta unuia oarecare, dar daca ai un Baiat care tine la tine si te Iubeste de ce nu? Pt curiozitatea ta Sperma difera de la un Baiat la altu si pentru a avea un gust acceptabil se recomanda ca inainte de sex sa consume multe fructe.Sa evite Grasimile si sa aiba o Igiena foarte Buna.Ideea e ca nu trebuie sa te simti obligata sa faci asta daca el vrea sa iti faca tie dar nu mi se pare normal sa spui ca e lipsa de respect daca un baiat ti-ar cere asta.Cel mai Bine este sa faci in acelsai timp cu el.El sa iti faca tie si tu lui. Oricum e la alegere.

| llucixxl a răspuns:

Fiecare curiozitate începe cu o întrebare ocolitoare... de ce te-ar bate gândul ăsta dacă n-ai vrea să-ncerci, spune mai bine că te tentează să-l iei în guriță. Evident că-și poate da drumul deoarece primește tot un stimul asemănător sexului normal și nu este vreun motiv din care n-ar putea "vărsa" și acolo. Mirosul îl vei descoperi tu.

Răspuns utilizator avertizat