| anonim_4396 a întrebat:

Dacă îmi bag degetele in vagin, îmi curge sânge?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a te DEFLORA in urma introducerii unui deget, sau chiar a 2 degete, este foarte mica in cazul in care masturbarea intravaginala este efectuata prin asa numita ''degetica'' si este facuta cu atentie si multa grija. Sangerarea se produce doar atunci cand este rupt himenul adica pielita fina care acopera partial intrarea in vagin si ''pasarica'' este deflorata. In caz contrar, daca vei reusi sa-ti treci degetul prin gaurica/perforatia existenta in himen din nastere, atunci in acel caz NU se produce nici cea mai mica, slaba sangerare. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da!
Și atât de mult ca nici la ciclu nu curge asa tare! Sa nu mai spun ca dacă faci asta, o sa curgă o luna întreagă! Hemoragie, nu glumă!
Mai bine nu face asta. O sa te îmbolnăvești grav!

| Andreeush a răspuns:

Cati ani ai?

| Cjsjsjshhdhshaja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci răspunsul e "nu"?

| Cjsjsjshhdhshaja a răspuns (pentru Andreeush):