| GulDan a întrebat:

Daca imi da o intalnire sau eu ai dau. nu stiu cum sa actionez ce sa fac? unde sa ma duc? Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| gaby5995 a răspuns:

Parerea mea e ca ar tu tb sa o inviti la un suc, in parc la o plimbare, la un film. Cum sa actionezi? laughing
Intreab-o daca are placerea (sau timo) sa vina cu tine unde am mentionat mai sus. Bafta!

| neutrino a răspuns:

In mod normal, baiatul propune fetei intalnirea, precum si locul. Fata, accepta sau nu. Primele intalniri se dau in locuri publice, atfel incat fata sa se simta in siguranta. In functie de buget, puteti merge pentru inceput la clasicul suc, apoi la un cinema, spectacol sau pur si simplu in parc.

| grab a răspuns (pentru gaby5995):

Vrei sa fie prietena ta? sau doar sa faceti sex?
In cazul unu, abordeaz-o pe facebook seara tarziu, in cazul al doilea propune-i o suma!
stima!

| loveyouidiot a răspuns:

De obicei, baiatul ar trebui sa invite fata. Poate pur si simplu la o plimbare prin oras au prin arc, dupa la un suc... sau la un film. Intreab-o relaxat, fara sa para ca ar fi ceva important....intreab-o ca si cum ai intreba cat e ceasul. Multa bafta!

| elComandantee a răspuns:

Tu: Bună fetiţo. M-am gândit să ies în oraş la un futai în seara asta, vrei să vii şi tu?
Ea: Da, vreau, câţi or să fi-ţi?
Tu: Vreo 10.
Ea: Yayyyy sex în grup! :X abia aştept.
Tu:La ce oră te iau?
Ea: Pe la nouă.
Tu: Ne vedem deseara atunci...
Ea: Oki doki :*.

Ce era asa greu?

| GulDan explică (pentru elComandantee):

laughing chiar am ras.