| Crush1123 a întrebat:

Daca intrebi o fata de ce te iubeste si zice "pentru ca esti special si mai multe..." inseamna ca te place dar nu vrea zica?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate si asta dar te iubeste sigur.

3 răspunsuri:
| Crush1123 explică:

Sa*

| Crush1123 explică (pentru MihaiNicu23):

Chiar crezi frate? Eu chiar o iubesc pe fata asta mult....de 2 ani stau dupa ea chiar daca imi fac alte fete cu cohiul

| OldSoul a răspuns:

Poate inseamna si ca te iubeste doar cu vorba si atat.
Deci, daca stai intr-adevar cum ai spus mai sus, de 2 ani, dupa ea, eh, mai bine pleci din loc, trece viata pe langa tine, nu merita sa stai pe loc pentru o asemenea tipa.