| anonimi17229 a întrebat:

Daca iti face sex oral, iti poate da boli precum SIDA? Sau altele?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate sunt cazuri dar foarte rare. Odata ce ai facut contact cu sperma sau sângele persoanei respective, ai facut schimb de ADN cu cealaltã persoanã

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca persoana respectiva este infectata sau purtatoare de diferite boli cu transmitere sexuala adica BTS-uri, in anumite situatii poate sa le transmita si prin sex oral.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| anonimi17229 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer daca fata are boli iti poate da si tie?

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru anonimi17229):

Da...poate si prin carii daca are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimi17229):

Da se poate, sunt putine sanse dar se poate daca are rãni in gât sau ii curve sânge din mãsele laughing