| Auarl a întrebat:

Daca iti place un baiat cand treci pe laga el iti bate inima, ceva de genul?

13 răspunsuri:
| mbncf a răspuns:

Inima îmi bate mereu.

| Auarl explică (pentru mbncf):

Mi-e imi place un baiat nu stiu cand trec nu simt nimic.Dar cand il vad il urmaresc cu privirea ori sunt obsesionata sau cum? nu imi inteleg sentimentele chiar nici pe el ma priveseste si dupa ce i-am scris un sms la care a citi dar nu a raspuns se intoarce cu spatele, evita privirea.

| mbncf a răspuns (pentru Auarl):

Nu ești obsedată, doar îl placi. În legătură cu sentimentele lui nu știu ce să spun, o să le descoperi tu pe parcurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e musai sa-ti bata inima ca la maraton doar daca il placi. Mie imi batea rau cand vedeam persoana de care eram indragostita. : )

| Auarl explică (pentru anonim_4396):

Deja sincer nu stiu cum sa reactionez eu ca persoana timida este mai greu sa imi exprim emotiile dar vad ca el nu are interes ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Auarl):

Dar ce i-ai scris in sms-ul ala?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

S-a trecut pe a doua pagină.
Eu prefer să descopăr singur deocamdată. Nu e potrivit oricum să pun întrebări. Noapte bună, vise plăcute.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Am înțeles. Noapte bună și țiebatting eyelashes

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

E momentul ăla când un episod dintr-un serial care îți place se termină și trebuie să aștepți pentru următorul episod. Urăsc sentimentul.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Știu, îmi e dor de un nou episod din Lucifer laughing De ce ai sentimentul ăsta?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Cred că dau de înțeles asta, mi-a făcut plăcere să vorbim. Noapte bună.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

E ciudat că îți înțeleg sentimentul... noapte bună.

| Auarl explică (pentru anonim_4396):

Sa vad daca are un interes, dar nu si noi ne intalnim in fiecare zi si nu stiu ma gindesc sa il evit nu pot.