| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu am facut sex niciodata mai sunt virgin? Doar m-a masturbat si mereu se termina cu sperma tongue Funda

Răspuns Câştigător
| AneMarieK a răspuns:

Da esti virgin. Nu poti rupe ata cu mana, ea se rupe doar in timpul actului si nu e obligatoriu sa se rupa la orice baiat din prima.

6 răspunsuri:
| Yoyo2013 a răspuns (pentru AneMarieK):

AneMarieK eu am 21 de ani si ata s-a rupt a curs si sange putin happy. poate nu stiu eu bine cum trebuie sa arate sad?

| Ammizzu a răspuns:

Daca nu ai introdus-o niciodata intr-o fata inca mai esti virgin.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Yoyo2013):

Inseamna ca te-ai strofocat nu gluma sa te dezvirginezi singur, mai sti orice se poate intampla in multi ani de masturbare ca si la tine happy

| Raul5765578 a răspuns:

Da mai esti virgin doar la primul contact sexual iti pierzi virginitatea prin masturbare nu

| skizz0 a răspuns:

Frate daca te dezvirginez facand laba te fac faimos!, dar ma intreb de cate ori faci laba pe zi daca ramai fara sperma omule? laba nu dauneaza dar nu e frumos sa fii dependent de ea rolling on the floor
Si daca vrei sa nu mai vii virgin fara sa te *** cu cineva, ia cutitu si taie ata de la ****, sau mai bine discuta cu mama ta despre problema asta ca sigur o sa te ajutewinking

| Yoyo2013 a răspuns (pentru AneMarieK):

Da nu imi dau seama. Am pus niste poze astazi daca vrei sa ma ajuti :P? http://imgur.com/nwp93yB