| Mkeynes a întrebat:

Daca o fata nu geme cand faceti sex asta inseamna ca nu se simte bine?
Sau daca se face rosie la fată se abtine sa nu geme laughing)?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa obisnuit cu dimensiuni mai mari, nu are chef sau nu se simte bine

| ywar a răspuns:

Pana una alta, faceti se va scrie, har Domnului!, LEGAT tot timpul. Mama ei de limba romana.
Fata / Femeia nu trebuie sa geama ca in filmele porno pentru a se simti iubita.

| eugeniu2020 a răspuns:

Daca nu geme inseamna ca sau se preface sau se simte bine dar nu tipa.
daca se face rosie, sunt 2 variante - sau se sufoca ca nu ii place, sau se excita si ii place!

| RAY a răspuns:

Poate are diabet man, gemul are un index glicemic mare

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sa-i dea marmelada sau ceva mai slab caloric.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Practic mai important sunt contractile vaginului, asta indica un orgasm, asta nu poate fi voluntar facut, am gasit ceva pentru voi e ceva filozofic https://www.youtube.com/......tps?/watch

| mihai69 a răspuns:

Nu, se abține să nu izbucnească în râs când vede atâta ignoranță.
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Un tip suna la linia fierbinte :
-Buna, ce faci?
-Geeeeem!
-Sa imi dai si mie doua borcane dupa ce termini.

| Goete a răspuns:

Eu am avut multi.ani problema asta, prietena mea nu gemea cand faceam sex. Pana cand mi-am dat seama ce greseam. Si am inceput sa fac sex cu ea

| Emilian65 a răspuns:

Da, asa este.

| Mkeynes explică (pentru Goete):

Ce greseai?

| Goete a răspuns (pentru Mkeynes):

Ea nu gemea cand faceam sex, pana cand nu am inceput sa fac sexul cu ea.

| Mkeynes explică (pentru Goete):

Cum vine asta laughing)? normal ca nu gemea daca nu faceai sex

| Goete a răspuns (pentru Mkeynes):

Eu faceam sex. Ea nu facea

| Mkeynes explică (pentru Goete):

Aa adica tu faceai toata treaba ea nu te ajuta iar pur si simplu se lasa dominata

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns (pentru Goete):

Era o gluma, eu fac sex (cu alta) si ea nu geme. ca sa ecplic bine nu are cum sa geama daca nu cu ea fac