| Hellboy96 a întrebat:

Dacă o fata se tot baga cu mine în seamă, în real life, inseamna ceva sau?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inseamna ca te place ca ceva anume amic, prieten, iubit, viitor sot

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jay1 a răspuns:

Nu acționa de parcă vrei doar prietenie dacă nu este singurul lucru pe care ți-l dorești, este foarte important pentru ea să afle cât de mult înseamnă pentru tine și ce posedă și ce te-a fascinat.
- Nu poți ține pe nimeni împotriva voinței sale, dar poți să-i dați un milion motive pentru a rămâne în viața ta.
.

| Katie1356 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa vorbiti mai des si daca iti place de ea incepe sa faci si tu primul pas, poate ajungeti la un numitor comun. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Poate că te place.