| ionut1134 a întrebat:

Daca o fata se uita la mine toata ziua (5-6 ore) imi zambeste si rade dar nu stiu de ce (asa aiurea) laughing isi baga bilute in san si imi spune sa o ajut sa le scoata ma place? si cum ii pot spune sa ma lase in pace ca este enervanta si urata

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Normal ca te place si exact cum ai zis si aici asa ii spui si eu. Daca vrei sa nu fi nesimtit zi ca ai prietena si gata, ca nu o sa faci nimic din ce vrea ea si sa termine ca iubitei tale nu ii place ca ea se tot uita la tine

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai bine ii propui sa va jugati de-a Mos Craciun si sa impodobiti lustra cu efecte sintetice si lenjerie intima.

| Memecy a răspuns:

Ii vulgara si clar ca asta nu da semne de finete si feminitate (spune adevarul ai sau nu prietena ce conteaza?)
ii zici ca ii vulgara si sa te lase in pace daca tot continua simplu folosesti arma ignorantei nu vei crede cat de eficienta este ignoranta pentru unii e chiar dureroasa

| nastydream10 a răspuns:

Nu te place...e canibala vrea sa te manance.Ai grija! Eu zic sa profiti un pic de pe chestia cu bilute si cu sani cine stie unde ajung bilutele laughing

| ionut1134 explică (pentru nastydream10):

Esti nebun? la cat de urata este nu i-as atinge nici macar un picior da ***** mai bine mor rolling on the floor