| RazvanMoldoveanu a întrebat:

Daca sunt virgin si fac sex cu prezervativ mi se duce virginitatea? Sau trebuie neaparat cu prezervativ?

16 răspunsuri:
| BizSinir a răspuns:

Nu stiu daca sa te iau la misto pentru ca tocmai ai spus o prostie mai mare ca tine sau sa-ti spun cum sta treaba. Odata ce ai facut sex nu conteaza daca a fost cu prezervativ sau fara, virginitatea e dusa! Ai inteles?

| Felys a răspuns:

La baieti nu se modifica nimic, cat priveste prezervativul, il folosesti pentru protectia ta si a partenerei, nu are nici un fel de legatura cu virginitatea

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU iti pierzi virginitatea daca faci sex cu prezervativ, din moment ce pielea penisului tau nu intra in contact cu peretele vaginal, deci nu exista un contact direct intre cele 2 organe sexuale, insa practic DA iti pierzi virginitatea deoarece cu sau fara prezervativ de fapt intretii un act sexual real. big grin

| Crisk a răspuns:

Daca nu faci cu prezervativ iti perzi virginitatea.Prezervativul e doar pentru protectie.In general, fii atent.Prezervativele se pot si rupe

| Doub a răspuns:

Nu face asta, pls.
E posibil să te reproduci şi NU VREM ASTA.

| Kaℓi a răspuns (pentru Doub):

Asta voiam sa scriu si eu! mi s-a parut prea rautacios, de aia n-am scris...winking

| Kaℓi a răspuns:

Mai bine nu fa sex. Nu e pacat de virginitatea ta? big grin

| Doub a răspuns (pentru Kaℓi):

Uneori, adevărul trebuie spus indiferent cât de crud e. sad

| Kaℓi a răspuns (pentru Doub):

Ai dreptate.
laughing

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine iti pierzi virginitatea, pentru ca a avut loc un act sexual.

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Like,eu are the besst

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

Virginitatea se duce de la primul act sexual. Trebuie neaparat cu prezervativ... daca nu vrei un bebe.

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cum sa dai un asemenea raspuns? Cine ti-a spart contul, Corbule?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Draga Oana, incearca sa citesti printre randuri si vei intelege subtilitatile raspunsului meu. big grin

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Saracu' prezervativ.
Din cate spune enuntul ai focut sex cu el?