| Effy35 a întrebat:

Este adevărat că dacă timp de doi ani o femeie căsătorită nu a vrut să divorțeze de soțul ei pentru că nu avea încredere în mine, am fost considerat o opțiune pentru ea și nu o prioritate și că acest lucru poate indica o dragoste neautentică din partea ei pentru mine?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Sunt prea putine informatii ca sa-ti poata da cineva un raspuns pertinent. Sunt o multime de variabile in joc. Asa la prima strigare, pare ca si-a tras-o cu tine pana s-a plictisit, fara sa aiba vreun moment intentia de a-si parasi sotul. Probabil ca acum urmeaza sa-l insele cu altul.

| Effy35 explică (pentru wildthing):

Nu am avut relații sexuale cu ea, în schimb am avut unele discuții, crize de gelozie, jocuri care în cele din urmă au dus la o posibilă relație viitoare, în sensul că acum este pe cale să divorțeze de soțul ei și să înceapă o relație cu mine.

| wildthing a răspuns (pentru Effy35):

Fratioare, timp de doi ani te-a tinut "legat" si nici macar nu ati ajuns sa faceti sex?! Pff! Fata se plictiseste si si-a gasit o forma de distractie...tu. Ideal ar fi sa nu mai pierzi timpul cu ea...nu are nici o intentie sa-si paraseasca sotul si nici p33zda nu-ti va da.

7 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Adica esti amantul? Daca da, taci si inghite

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde, ori nu divorțează de gura lumii, ori te-a tratat ca pe o opțiune și nu te iubește, deși e cam greu de crezut că în 2 ani nu s-a implicat emotional deloc. Dacă nu vrea să divorțeze pentru tine, mai bine las-o și caută pe altcineva, îți pierzi timpul degeaba, ai pierdut deja 2 ani.

| Cipi1212 a răspuns:

Ai fost o opțiune.

| Effy35 explică (pentru Cipi1212):

Sau poate că nu avea încredere în mine.

| LuciLuci2 a răspuns:

Da, te-a folosit.