| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că dacă timp de doi ani o femeie căsătorită nu a vrut să divorțeze de soțul ei pentru că nu avea încredere în mine, am fost considerat o opțiune pentru ea și nu o prioritate și că acest lucru poate indica o dragoste neautentică din partea ei pentru mine?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Sunt prea putine informatii ca sa-ti poata da cineva un raspuns pertinent. Sunt o multime de variabile in joc. Asa la prima strigare, pare ca si-a tras-o cu tine pana s-a plictisit, fara sa aiba vreun moment intentia de a-si parasi sotul. Probabil ca acum urmeaza sa-l insele cu altul.

8 răspunsuri:
| Effy35 a răspuns (pentru wildthing):

Nu am avut relații sexuale cu ea, în schimb am avut unele discuții, crize de gelozie, jocuri care în cele din urmă au dus la o posibilă relație viitoare, în sensul că acum este pe cale să divorțeze de soțul ei și să înceapă o relație cu mine.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde, ori nu divorțează de gura lumii, ori te-a tratat ca pe o opțiune și nu te iubește, deși e cam greu de crezut că în 2 ani nu s-a implicat emotional deloc. Dacă nu vrea să divorțeze pentru tine, mai bine las-o și caută pe altcineva, îți pierzi timpul degeaba, ai pierdut deja 2 ani.

| wildthing a răspuns (pentru Effy35):

Fratioare, timp de doi ani te-a tinut "legat" si nici macar nu ati ajuns sa faceti sex?! Pff! Fata se plictiseste si si-a gasit o forma de distractie...tu. Ideal ar fi sa nu mai pierzi timpul cu ea...nu are nici o intentie sa-si paraseasca sotul si nici p33zda nu-ti va da.

| AliGab a răspuns:

Adica esti amantul? Daca da, taci si inghite

| LuciLuci2 a răspuns:

Da, te-a folosit.

| Cipi1212 a răspuns:

Ai fost o opțiune.

| Effy35 a răspuns (pentru Cipi1212):

Sau poate că nu avea încredere în mine.

| GirthD a răspuns:

Te prosteste iar tu pui botul

pentru ea tu esti roata de rezerva

te duce cu zaharelul iar tu ii oferi ce are nevoie. poate sex uneori, cadouri etc.

nu te iubeste, te foloseste, esti alinare pentru ea si joaca