| ghineanamaria a întrebat:

Daca un baiat, cand se desparte de o fata, spune:"Lasa ca mai sunt si altele"asta inseamna ca nu a iubit-o? Ca nu a tinut la ea?

Baietii stiu mai bine.Ar fi de preferat sa raspunde eihappy

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Păi în perioada în care a fost cu "respectiva" desigur că a iubit-o, odată ce a spus " Lasă că mai sunt şi altele " se poate din mai multe motive.
Să îi facă în ciudă "respectivei"
Ori nu îi mai pasă de "respectiva" după ce sa despărţit.
Nu înseamnă că nu a iubit-o.

Şi mai sunt motive, dar nu am timp să le enumăr

7 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu, asta e o consolare.

| ghineanamaria explică (pentru Cezar):

Am spus asa la general.Eu stiu ca asa faceti voi. Poate ma insel.Adica unii nu sufera dupa fete cum fac unele fete dupa baietihappy

| unknownn a răspuns:

Nu inseamna asta.

| blink50 a răspuns:

Buna!
Daca un baiat zice asa ceva nu inseamna ca nu a iubito pe acea fata.Inseamna ca a precut peste acea relatie si nu este afectat
de despartire

| Politeknicus a răspuns:

Inseamna ca fata aia a facut ceva destul de grav si de asta s-au despartit. "Lasa ca mai sunt si altele care merita atentie, nu esti singura muiere de pe Terra". Sau daca ea n-a gresit cu nimic, inseamna ca ala e un putoi oparit si spune asa ca s-o raneasca happy

| ghineanamaria explică (pentru Politeknicus):

Mmm.Si cand un baiat se desparte de o fata cum spune?

| Alystar a răspuns:

Nu inseamna ca nu a iubit-o, ci doar ca a iesit destul de dezamagit din respectiva relatie! Si poate ca a zis asta si pentru ca isi dorea sa para indiferent chiar daca suferea.