| swettylove a întrebat:

Daca un baiat i'a gresit unei fete cu ceva, apoi la telefon o aude plangand si isi da seama cat de mult a gresit si incepe si el sa planga inseamna ca o iubeste cu adevarat? [precizez ca baiatul nu este vreunul sensibil, e un baiat pe care toata lumea il vede ca fiind unul fara sentimente deoarece este mai dur, vulcanic, razbunator]

Răspuns Câştigător
| Colla a răspuns:

Eu ca baiat iti spun ca nu as plange pentru o fata la telefon decat daca as iubio si nu sunt genul de baiat sentimental.laughing

5 răspunsuri:
| anamaria_6094 a răspuns:

Normall.Probabil ca si-a dat seama ca a gresit si poate asa si-a cerut scuze. Poate el este dur doar la scoala sau in vazul tuturor, dar poate are unele momente cand este sensibil. Dupa cum ai povestit baiatul ala o iubeste pe acea fata.Mult noroc. Sper ca te-am ajutat! ___________Fundha?:*

| YoYoLicious a răspuns:

Da.asa era si fostul meu prieten, dar daca iti greseste de 10 ori si de 10 ori incepe sa planga, incepi sa-ti pui semne de intrebare... Dar cred ca da, te iubeste. Totusi, iubirea nu e de ajuns intr-o relatia. parerea mea...

| adaanda a răspuns:

Nu neaparat.niste lacrimi (poate fi si prefacatorie)nu sunt de ajuns pentru a-i demonstra cuiva ceva, ci faptele vorbesc de la sine, asa ca trebuie sa dovedeasca ca ii pare rau!

| Deniisze a răspuns:

Da,poate ca nu o iubeste cu adevarat dar tine indeajuns de mult la ea ca sa ii para rau de greseala facuta si ca sa isi ceara iertare; si-a dat si singur seama de greseala facuta si de 'gravitatea' ei. Bafta!

| Killaritza a răspuns:

Pai depinde cat de grav ti.a gresit dar eu cred ca merita a doua sansa incearca si vezi ce se intampla daca iti mai greseste odata inseamna ca nu te merita happy