| VrRos05 a întrebat:

Dacă un bărbat face sex și se termina în maxim 15 minute și după nu mai poate face.
O femeie poate face sex non stop?
De exemplu își cheamă 10 bărbați și poate face sex toată noaptea.
Dar un bărbat dacă ar chema 10 femei s-ar termina într-un minut.
Dar mă întreb,femeile simt plăcere pana la un punct sau simt plăcere permanent cât durează actul sexual, fie el cu mai mulți barbati sau cu un bărbat.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana oboseste.
realizezi ca nu simte placere continua, odata ce vaginul nu se mai lubrefiaza si apare oboseala numai placere nu mai e.

| dullcat a răspuns:

Nu, nu poate niciun om sa faca sex non stop, toata noaptea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu poate.

| Crackman a răspuns:

Ele simt permanent pot duce mult si bine

| anonim3248 a răspuns:

O femeie obosește când face sex.

| anonim3248 a răspuns:

Femeile obosesc când fac sex.

| anonim3248 a răspuns:

O femeie poate face sex și cu mai mulți bărbați.

| sammie a răspuns:

Nu, la un moment dat obosesc și ele.

| VrRos05 explică (pentru anonim3248):

Și pana la orgasmele alea, nu simt plăcere?

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

Simt plăcere

| Violleta2022 a răspuns:

Da, o femeie poate face sex mult mai mult decta un barbat, putand avea orgasme multiple, ceea ce la barbat este imposibil, odata ce a ejaculat, ca cuculetul din pantaloni se culca si doarme dus.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Exista numere

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Sigur, pentru tine exista doar numerele de la pantofi, ca tu ai facut pana acum laughing