| ŃßňPoloApolo a întrebat:

Dati-mi videoclipuri cu fete sexi striptease dar youtube! Sa fie senzuale! Si frumoase.In bikini daca se poate in dus, Dar sa mearga si daca nu ai cont.Ps doar de pe youtube vreau!

7 răspunsuri:
| Havok83 a răspuns:

Bai frate nu te-ai saturat chiar deloc sa tot te uiti la chestii din astea acum serios fa-ti si tu o prietena daca stii cum sa procedezi nu ai ce pierde daca nu merge relatia asat e treci mai departe nu sa stia sa te uiti la videoclipuri si altele.E altceva cand o ai langa tine.Bafta!

| هوراس a răspuns (pentru Havok83):

Nu poate, asta e un *** trist big grin cred ca va muri singur si virgin

| Havok83 a răspuns (pentru هوراس):

DA asa e laughing

| Gabossss95 a răspuns:

Iati o viata!

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns (pentru Havok83):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))) si ar fi o faza sa-ti dea si fundahappy laughing

| Havok83 a răspuns (pentru ElenaElenaPiscupescu):

Ce ar firolling on the floor