| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA! Stiti vreun site/vreo aplicatie in care sa vorbesc cu femei despre sex si sa ne trimitem nuduri? Ceva de tipul Tinder, dar sa fie destinat sexului si sa fie in cea mai mare parte persoane reale. Totodata, sa nu fie nevoie sa platesti ca sa pui poza de profil sau ca sa vezi ce mesaje primesti. Multumesc!

16 răspunsuri:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Facebook

| 1q0p2w9o explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Nu asa

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Messenger

| MPersephone a răspuns:

Cata disperare.
Nici o fata din viata reala nu se uita la tine si cauti macar online.
Degradatii ca tine nu au parte de noroc, sa stii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La avizierul de pe scara blocului pune ti poza nud, si o vor vedea toti,laughing este gratuit.

| pGabiTzUq a răspuns:

Daca gasesti sa imi zici si mie

| 1q0p2w9o explică (pentru MPersephone):

Chiar nu e adevarat ce zici. Era vorba doar de o modalitate de distractie, cand nu am ce face. Te rog nu mai ocupa spatiu cu astfel de comentarii. Multumesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nebunule, vrei sa faci seeecs

| MPersephone a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Priveste-ma cum ocup mai mult spatiu.
Eu inteleg ca esti o persoana prea plictisitoare, n-ai ce-i face, te ocupi cu activitati care duc spre regres.
Viata ta, faci ce vrei.
Eu spatiu oricum il ocup.
Si aer respir, prietene happy

| 1q0p2w9o explică (pentru MPersephone):

Bine ca dau in regres... Ideea site-ului e sa dai raspunsuri la ce esti intrebat si sa intrebi lucrurile pe care vrei sa le stii, dar cand dai astfel de raspunsuri de batjocura, mai ales pe un astfel de site, devine o frustrare, "prietene".

| MPersephone a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

O frustare? Mititelu', hai ca nu te mai supar, copilas. Numai nu plange, te rog eu.

| 1q0p2w9o explică (pentru MPersephone):

Da, misto-ul e tipic oamenilor ca tine. In afara de misto pe net presupun ca nu stii altceva.

| MPersephone a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

In afara de net? Nu eu caut sa ma excit online. Nu eu sunt disperata dupa atentie.
Am o relatie reala, dar n-ai sti cum e sa ai asa ceva, puisor.

| 1q0p2w9o explică (pentru MPersephone):

Bun, imi dau seama ca altceva nu poti. O sa inchei discutia aici.

| MPersephone a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Desigur, copilas. Foloseste-ti ultimul neuron sa inchei discutia.

| narcyyyy7777 a răspuns:

Vreau și eu
Sunt fată și am 20 de ani