| ingrid1990 a întrebat:

Dc trebuie intotdeauna ca noi fetele sa suferim enorm din dragoste dc trebuie toti sasi bata joc de noi de sentimentele noastre... ajutati-ma cum sa-mi iau viata nu mai pot trai in suferinta...crying

11 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Fiindca noi fetele sintem mai sentimentale si luam tot la inima, ne punem toate sperantele in ei si la urma raminem dezamagite sad

| calin3003 a răspuns:

Mai bine te-ai combina cu o fata ca sa nu mai suferi atat de mult. e la moda acumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti am suferit la un moment dat din dragoste, e o chestie general valabila, nu doar la fete. Treci peste suferinta, invata sa te simti bine si singurica, iesi cu prietenii si distreaza-te si o sa fie totul ok.

| Tweetymrrr a răspuns:

Toată lumea a suferit sau suferă din dragoste, dar asta nu înseamnă că trebuie să gândim negativ. Calmează'te şi'ţi vei da seamă că nu merită să te consumi pentru cineva care te face să te simţi atât de prost, indifernt că iubeşti pe respectivul. Sunt lucruri şi mai nasoale'n viaţa, iar tu trebuie să fii puternică şi să treci peste. Ce nu te omoară, te face mai puternică.
Baftă!

| cosmin986522 a răspuns:

E foarte simplu... pentru ca voi fetele va uitati doar la aspectu fizic fara sa va intereseze ce suflet are.Pe scurt voi vreti sa aveti un "Fat-Frumos" si asa va trebuie

| ingrid1990 explică:

Nui adevarat lenon pentru ca nu toate fetele sunt la fel si crede-ma ca pentru mine nu ma intere ca e fat frumos sau cum arata pur si simplu eu m-am indragostit de el si el isi bate joc de sentimentele mele si de mine si eu nu mai suport asta si ca sa fiu cu el sal am aproape sa-l vad accept asta si las sa-si bata joc cum sa ma schimbcrying

| Mao a răspuns:

Daca de pe acum nu mai poti trai in suferinta, ce ai face daca ai avea doi copii, unul schizofren si unul nu mai stiu cum. Te-ai sinucide?
Frate, credeti ca viata se rezuma numai la tipul ala de suferinta, credeti ca viata e usoara? Nu e!
Si-a batut joc de tine? E vina ta! De ce? Pentru ca nu ai stiut cu cine esti. Pentru ca nu te-ai uitat in jurul tau. Probabil nici nu te-ai gandit ca s-a intampla una ca asta.
Whatever. Astept voturi cu "stupid". :*

| alylove15 a răspuns:

Nu e adevarat...nu toti isi bat joc uneori noi ne facem rau, noi ne gandim la toate prostile si noi ne facem rau. Si ei sufera dar ei nu arata tuturor asta.ei tin in interiorul lor si incearca sa fie tari.
Incearca sa fi mai puternica...si sa te gandesti ca nu e singurul baiat si ca o sa intalnesti un baiat cu care sa te completezi perfect si care sa nu te faca sa suferi...eu asa gandesc si pur si simplu trec peste orice dificultate.

| Chrisstine a răspuns:

Ma.mai sunt baietii.nu e singurul.La un baiat nu trebuie sa pui suflet pana nu iti arata si el ca te iubeste.Ca apoi o sa suferi.

| nicolaeShutaru a răspuns:

Treci fa la bucatarie unde iti e locu'!

| JustStitch a răspuns (pentru candora):

Daca ati pune aceent pe suflet si nu pe fizicul uni baiat, nu se mai ajungea la dezamagiri de genul acesta, sa fi-ti luate la misto si altele