| Ensiferum a întrebat:

De ce am fantezii cu fete si femei grase, e ceva gresit in asta?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu.Fiecare om place pe cine vrea.

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

In comparatie cu poza ta, fantezile cu balene sunt pistol cu apa

| Ensiferum explică (pentru SilentRain):

Scuza-ma dar decat sa ma lovesc in oasele unei anorexice, prefer formele voluptoase.

| SilentRain a răspuns (pentru Ensiferum):

Formele voluptoase si sobolani prajiti!

| Ensiferum explică (pentru SilentRain):

Ce ai cu sobolanii mei? Macar au carne nu sunt piele si os?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Ensiferum):

Daca soblanii aceia au ajuns in farfurie si nu in gaura: sigur sigur nici tu nu ai alte sanse.winking laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Gresit spus (dar nu ma mira, la cultura ei) ca fiecare om place pe cine vrea. Placerea nu este dupa vointa, ci este un fenomen obiectiv. Ca sa iti placa de cineva trebuie sa simti o atractie fata de persoana respectiva (nu ma refer aici doar la atractie sexuala, ca aceasta atractie se manifesta si in prietenie). Si daca-ti mai spun ca primul simt care intra in actiune si te face sa fii atras sau nu de o persoana este cel olfactiv, nu o sa ma crezi.
Am un coleg care spune ca-i plac femeile grase ca sa aiba de ce prinde.
Unor barbati le plac femeile grase, altora mai plinute, altii se uita doar dupa cele slabute. Asta ca sa ma refer doar la "plinatatea" corpului.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este gresit, pentru ca, fiecare are preferinta lui.

| RAY a răspuns (pentru Ensiferum):

Nota 10 man
bravo
iar despre intrebare, sunt si pe mine nu esti singurul, mai ales iarna, mai stau in sasele iubitei

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Invidioasa esti fata pe sobolani lui

| Liviu a răspuns:

Esti normal, gresit era daca te excita ceva anormal, gen oameni mortii sau animalele. happy