| Cokolokon a întrebat:

De ce atât bărbații cât și femeile își doresc în sinea lor sa fie dominați?

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu nu stiu despre cine vorbesti dar Eu personal nici in cele mai ascunse vise - adica mi se pare chiar aiurea sa fiu dominat si sigur nu as accepta. Nici manipulat, dar dominat. Probabil ii vine bine unuia/uneia indecis/a, cu o personalitate slaba - care are aceasta necesitate ascunsa

| darrio2007 a răspuns:

Ai dovezi in acest sens? Sexual, probabil ca doar unii sau unele. Dar prea putini.

| Artemisssa a răspuns:

Sunt fel de fel de fetishuri, deci nu stiu daca te referi la dominare in actul sexual sau in viata de zi cu zi

| AlexiaDascaleciu a răspuns:

Oricine ar vrea sa fie domnitori

| Hammurabi a răspuns:

Nu-și doresc.
Ai făcut tu un sondaj de opinie? laughing

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru AlexiaDascaleciu):

Nu toti o sa ajunga ca mine

| Mosotti a răspuns:

Barbatii nu isi doresc sa fie dominati, femeile doresc asta pentru ca un barbat dominator emite masculinitate, forta, putere, stabilitate, bazare, si femeile sunt adaptate sa fie atrasi de astia.

Barbatilor le place sa domine.