| anonim_4396 a întrebat:

De ce când mă gândesc la prostii îmi bate inima tare şi o simt între craci?laughing

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai inceput sa simti inima intre craci, chiar este o problema!

| xStixx a răspuns:

Şi...ce ziceai că simţi între " craci "?! laughing
Inima, nu?! laughing
Păi ..eu cred că în momentul ăla te exciţi şi faza cu " o simt între craci " nu ştiu, tu ştii ce simţi. rolling on the floor)

| BlackBi a răspuns:

laughing :v te gandesti la prostii si fiind virgina te exciti laughing) sa te uiti la un film por*o. si apoi sa ne zici ce simti intre craci laughing)) ai sa vezi este ceeasi senzatie dar mai puternica laughing)

| Crux a răspuns:

Sper ca faci misto, daca nu, mergi si taie o vena

| neutrino a răspuns:

Probabil pentru ca tu ai cracii foarte lungi si pornesc din umeri.

Răspuns utilizator avertizat
| Lavii007 a răspuns:

E ceva normal, te exciti si apar mai multe senzatii.

| sirD a răspuns:

Cu siguranta pentru ca te exciti

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cracii îi simti in pomrolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pomul in aerrolling on the floor

| BiuL a răspuns:

Pentru ca te exciti.

| AlexandraCris a răspuns:

Asta înseamnă să te exciţi.
Dar ai grijă să nu ajungi ca la 14-15 ani să simţi altceva între craci...

| Mediocre a răspuns:

=]] Aoleu.

| darriya a răspuns (pentru AlexandraCris):

laughing)))

| AlexandraCris a răspuns (pentru darriya):

Eh, acuma...
Se mai întâmplă...
Nu?laughing