| anonim_4396 a întrebat:

De ce de fiecare data cand imi place un baiat ma place si el iar apoi mie parca imi e frica sa mai fiu cu el si un sentiment ciudat, ce sa fac? multumessc.:*

8 răspunsuri:
| yasmin123 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o sansa si. sa nu iti mai fie teama. :*

| BeAmazing a răspuns:

Parerea mea este ca daca iti da importanta si atentie, fi cu el! Infrunta-ti teama! :*

| Yuyakee a răspuns:

Asta este la inceput sentimentu asta de fricahappy dar daca iti petreci mai mult timp cu el o sa dispara:*

| Cupcakeeee a răspuns (pentru yasmin123):

Multumesc:*

| Cupcakeeee a răspuns (pentru BeAmazing):

Multumescc:*

| Cupcakeeee a răspuns (pentru Yuyakee):

La fel ma gandesc si eu thinking:*

| BeAmazing a răspuns (pentru Cupcakeeee):

Cu placere, oricand! :*

| Yuyakee a răspuns (pentru Cupcakeeee):

Pai vezi mai bine actionezi tu decat sa regreti ca nu ai facut-o:*