| love you soo much... a întrebat:

De ce dupa ce prietenul meu imi mingie clitisorul am o mica scurgere alba iar urmatoarea zi scurgerea se repeta din nou cu ceva dureri abdominale...

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Eu cred ca te exciti si atunci vaginul tau elimina secretii, pentru a facilita penetrarea care ar urma. Dar o vizita la medic te-ar lamuri exact.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De ce nu mergi la medicul specialist sa-i spui ce ne-ai scris si noua? Esti sigura ca intrebarea ta este serioasa?

| elena a răspuns:

Sfatul meu ramane acelasi... s-ar putea sa fii racita la ovare de acolo vine durerea si nu mai sta, mergi imediat la doctor, ingrijeste acest organ pentru ca ai nevoie de el sanatos toata viata.

| love you soo much... explică:

Desigur ca sint sigura de intrebare...asta acum la mine este o problema si cer ajutor......va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Di nefericire s-ar putea sa ai cist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti fete pe aici vad si habarnaveti ce spuneti. Secretiile de lubrifiere sunt transparente, nu albe! Aia alba este cred din cauza ca pretenu-to te-a mangaiat cu degetele jegoase si te-ai infectat.

| anutzacreatza a răspuns:

Acea scurgere care zici tu imediat dupa....este de fapt orgasmul pe care ti l-a provocat....si problema cu durerile abdominale ar trebui sa te duci la un medic ginecoloc sa te consulte sa previi unele infectii.