| tonyc7 a întrebat:

De ce fetele/femeile nu sunt la fel de dornice de a face sex precum sunt baietii/barbatii?
De ce in foarte multe cazuri, ele accepta de-abia dupa lungi avansuri insistente?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Stai calm ca si ele sunt la fel de dornice ca si barbatii numai ca ele se abtin ca nu cumva sa se creada despre ele ca sunt femei usoare, desi prea putini barbati ar crede asta ele tot continua sa se poarte asa. Asta e in instinctul lor primar dar mai sunt si exceptii din fericire!

| Mindfulness a răspuns:

Din cauza faptului că, ele când sunt mereu abordate deja acei bărbați le-au reconfirmat validarea. Uneori ele au nevoie doar de validare, de atenție. Sunt emotive, emotivitatea le guvernează întrega existența.
Unele de altfel au primit deja totul ce caută băieții obsedați și încep să sa reorienteze spre ceva serios și de durată, nu dintr-un capriciu cum e la noi.

| Mindfulness a răspuns (pentru Mindfulness):

Și din teama de a nu fi judecate cum a zis un user up.