| dididedediu a întrebat:

De CE In Dragoste Trebuie SA Suferim?

Răspuns Câştigător
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Sper ca nu esti foarte suparat de ce va daca da crede ma si eu am pierdut ceva drag dar de mai mult ori pe strabunic bunic si pa tatal meu deci cu toti suferim in ceva mereu da e cruda vitata ai dreptate dar stii la ce am am aflat viata nu poate muri si merge mai departe eu cred si la bine si la rau ca rau l va disparea rau l si sa stii orece om sa sufere eu ma sufer in lucoul lui mai multe ori in imima mea pentru stiu ceva in gandul meu ca si eu sunt un om nimic mai mult.

25 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca altfel nu s-ar numi dragoste

| NoteBook20 a răspuns:

Pentru ca altfel dragostea nu ar mai avea farmec!

| yanira4u a răspuns:

Te pomenesti ca te.a parasit iubitu...ce trist

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Astai adevarul Pentru ca mereu fiecare isi prinde yubitul/a cal inseala.

| dididedediu explică (pentru yanira4u):

Nu m-a parasit iubitul draga..si hai jet de aici..marsrolling on the floor)oricum nu stii tu ce inseamna asa ceva

| yanira4u a răspuns (pentru dididedediu):

Hahahahaaa...ce nu stiu ce inseamna? sa raman gravida la 16 ani?

| dididedediu explică (pentru yanira4u):

Aa deci nu ai nici 16..si zdreanto la cine te referi ca eu nu sunt gravida ok?winkinghai jet

| yanira4u a răspuns (pentru dididedediu):

Ne.am suparat tare tare.toata lumea e impotriva mea.ce lume cruda...

| Indestructible a răspuns:

Lasă dragostea. Mai treci pe la școală, că nu strică.

| IulianDBI a răspuns:

1.Dragostea si suferinta vin la pachet.
2. Draga mea, se vede ca nu prea le ai cu limba romana si cu realitatea, fara suparare, dar avort la 16 ani, putin cam curva, eu la 16 ani nici nu am avut vreun contact sexual si sunt baiat, rusine.

| Ștefaniastef a răspuns:

Pentru ca sa putem sa apreciem fericirea impreuna cu cei pe care ii iubim.

| Jhfdfd a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Hmmm thinking am trecut si prin asta laughing). dar de unde stii chiar asa bine ai experimentat?laughingrolling on the floor)

| JumaDeNegru a răspuns:

Nu stiu da sunt de acord!
Tocmai mi-a spus ca nu o sa se intample sad

| PuTTy a răspuns:

laughing buna intrebare oare de ce thinking pentru ca fiecare iubire se termina cu un final tragic si tot timpul trebuie sa iubesti persoana care iti este alaturiwinking

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Asa e kerp oricum cine zice ala e asa ca ..dododedediu ia ce zici?

| dididedediu explică (pentru IulianDBI):

Da ma vam zis de 1000 de ori ca nu sunt gravidarolling on the floor

| IulianDBI a răspuns (pentru dididedediu):

Da ma, acum da-o la intors, in fine, nu sunt aici sa ma cert cu toata lumea, e problema ta puna la urma, din partea mea, tot la fel ramai, asa ca oh go on. Ideea este sa ai grija pe viitor, nu cred ca vrei accidente de genul.

| dididedediu explică (pentru IulianDBI):

Auzi draga nu ma cunosti deloc asa ca nu spune lucruri despre mine

| IulianDBI a răspuns (pentru dididedediu):

Nu ma lua pe mine cu "draga" nu cred ca ne cunoastem happy, iar in a-l 2-lea rand uita-te cate intrebari ai pus despre sarcina la 16 ani, in fine, nu imi pun mintea cu tine, nu are rost

| AnnealedPride a răspuns:

Suferi sau nu? Dragoste sau prostie?
Minte pauza, dragoste lipsa!

| dididedediu explică (pentru IulianDBI):

Na si carei faza? n-am voie sa ma interesez. poate pentru cineva mai stii.

| IulianDBI a răspuns (pentru dididedediu):

Da ma bine, gata, nu ma pun rau cu tine, si asa se vede cum esti oh go on, acum incepi sa scrii si tu corect din punct de vedere gramatical sa pari inteligenta, patetic, nu stii ce aveti unii in creier, va place sa va... asa mult, ce naiba, aveti tot timpu, faceti oral, nu aveti riscu sa ramaneti gravide si gata

| dididedediu explică (pentru IulianDBI):

N-am chef, fac ce vreau eu nu-i treaba ta.na hai mars

| IulianDBI a răspuns (pentru dididedediu):

Ce limbaj ai, "hai mars", doamne ajuta, cand vad persoane ca tine imi pare rau pentru ca m-am nascut in generatia 90, cu copchii inculti ca tine. Atata stiti, cand nu va convine ceva sau nu aveti dreptate sa vorbiti vulgar sau sa insultati

| dididedediu explică (pentru IulianDBI):

Stii ceva deja prea mult scrii tu. terog frumos sa nu-mi mai scrii okwinkingzbye