| Tttrrrrrooo a întrebat:

De ce mă ud atat de tare cand fac sex? iubitului meu nu îi place,îi moare penisul cand sunt udă și nici eu nu mă simt ok, adică nu prea simt când fac! Ce pot face?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te uzi pentru ca te exciti.
Nu stiu de ce i se intampla lui asta, pentru ca pe mine dimpotriva, ma excita si mai tare faptul ca partenera este uda.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cand spui "uda" te referi la secretia vaginala sau... urina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spui "uda" te referi la secretia vag inala sau... uri na?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa esti tu genetic construita, daca lui nu îi place inseamna ca voi nu va potriviti deloc, daca ai orgasm nu e bine daca nu ai iarasi nu e bine, el ce vrea pana la urma doar el sa fie fericit si tu nu? Ce varsta ai?

| Tttrrrrrooo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am orgasm, doar ca in timpul actului cand sunt prea udă, îi moare câte puțin, după care o scoate și face cu mâna până când revine erecția, nu înțeleg de ce

| Violleta2022 a răspuns:

De la excitare te uzi si asta este foarte nromal si util, ca sexul sa se faca usor si placut.
Iubitul tau este un prost ca nu-i place, fiindca asa este normal sa se intample tuturor femeilor, insemnand ca sunt foarte excitate si pota junge mai usor la orgasm.