| Kornuletz540 a întrebat:

De ce Mădălin Șerban a părăsit-o pe prima lui iubită, deși aveau o relație destul de solidă și când s-a cuplat cu Dilinca, a pus video pe Youtube sau TikTok despre asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oamenii astia din asta traiesc, sa creeze drame/barfe/povesti in mediul online. Nu ai de unde sa stii tu ce relatie avea omul in spatele camerelor

7 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Probabil infidelitatea este motivul despartirii.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca aveau o relatie solida, erau de nedespartit, dar daca s-a cuplat cu alta... evident ca nu a dat doi bani pe prima relatie.

Unii isi spala chiloti pe forumutile de socializare din disperare, facand orice ca sa primeasca un arata de like.
Astia nici nu merita sa te uiti la ei, ca-s patetici fara pic de creier sau rusine.

| IceRope a răspuns:

Cine?

| blackann a răspuns:

Cine e madalin serban, cumetre?

| mal081110 a răspuns:

Madalin a spus mai demult ca vanessa l a inselat