| Markusfrtt a întrebat:

De ce oameni cu suflet bun, care cauta dragostea adevarata, cauta sa fie iubiti, ajung mereu sa sufere sa nu aiba parte de dragoste? Iar aceia care isi bat joc, au parte de dragoste, iubire, doar ca nu o aprecieaza, si isi bat joc. De ce fetele se indragostesc mereu de baieti care isi bat joc de ele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie care e motivul dar sa stii ca e mai bine sa iti vezi de viata si daca te incurci cu una si nu merge treaba tu o dai afara din casa ta nu ea pe tine atat timp cat locuinta e doar a ta

| Lawliet14 a răspuns:

Pentru ca ai mentalitate slaba, de aia. Bineinteles ca ai fost batjocurit de vreo fata, dar fratele meu! GATA, A TRECUT! Trebuie sa alergi si dupa fata potrivita. Aia nu face parte din cele vagaboande sau imature.

| RAY a răspuns:

Pentru ca le plac badboys si pentru ca daca esti bun esti luat de fraier de toata lumea,omul nu respecta omul bun din contra isi bate joc eu asta am invatat de la viata pe cel care il ajuti ala isi va bate joc de tine mai tare indiferent de sex, cand vei vedea asta nu o sa mai ai asa suflet asa bun,fetele ce sa spun se adapteaza si ele mediului,societati ca noi toti,de vina ar putea fi si proasta educatie din Romania, tv,societatea etc anturajul etc plys ca un baiat de asta bun e plictisitor, timid, monoton, fricos etc fetele aleg masculul cel mai bine adaptat gandeste-te ca cu suflete bune nu puteai vana nimic mureai de foame posibil azi nu existam ca specie asa ca cei badboys stramosi nostri prin viclenia lor au dus specia mai departe, cei mai puternici i calca in picioare pe cei slabi, citeste istoria sa vezi ca nu te mint

| MidnightR a răspuns:

Pentru ca lumea nu e un curcubeu roz.Este vina ta ca ai incredere,ca nu te indoiesti,ca pui suflet, ca ai asteptari prea mari, ca speri la vreo minune de dragoste.
Pe scurt, your world is fucked up, deal with it.

| Markusfrtt explică (pentru RAY):

Eu unul cred ca nu mai are rost sa fi bun in ziua de azi. Jur ca nu mai vreau sa mai fiu acelasi baiat de pana acum. M-am saturat, vreau o schimbare. Nu are rost sa fi bun in societatea din ziua de azi.

| RAY a răspuns (pentru Markusfrtt):

Man respecta pe cine te respecta