| anonim_4396 a întrebat:

De ce oare nu mai simt asa mare placere cand fac dragoste? Nici nu mai am aceeasi erectie pe care o aveam inainte. Era mai mare. De ce?

12 răspunsuri:
| pink94 a răspuns:

Gaseste fata care sa te excite la maximmm

| AhileSemiZeu a răspuns:

Mai demult mi se scula mai mult dar acum nu mi se mai scoala atat de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pentru ca nu avansezi in tehnica si ramai monoton pe acelasi scenariu. Adauga mai mult "piper" in fiecare actiune si, din cand in cand, varsta toata solnita.(Adica fa ceva iesit din comun). Mai e si varianta in care iti gasesti o super tipa care te scoate din banal si e dornica sa experimenteze.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Poate te-ai plictisit, poate simti nevoia de senzatii noi, o fata care sa iti ofere ceva special, nu stiu. happy

| clorhidrat a răspuns:

Welcome to the club. Incearca noi locatii, costumatii, jucarii si pozitii.

| Deeniisaa a răspuns:

Poate nu esti excitat destul sau nu prea te mai preocupa asta.

| Maya2014 a răspuns:

Daca faci dragoste inseamna ca esti intr-o relatie.Pai,e posibil sa nu te mai atraga fata atat de mult, sa nu mai ai sentimente atat de profunde pentru ea.Sau, e posibil sa fie din cauza stresului provocat de un eveniment. thinking

| AhileSemiZeu a răspuns (pentru Maya2014):

Poti sa imi dai te rog idul tau printr-un mesaj.

| AhileSemiZeu a răspuns (pentru pink94):

Da-mi te rog idul tau printr-un mesaj.

| AhileSemiZeu a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Da-mi si mie te rog frumos printr-un mesaj idul tau.

| pink94 a răspuns (pentru AhileSemiZeu):

Nu til pot lasa, deoarece am prieten, scriemi un mesaj cu ce doresti

| AhileSemiZeu a răspuns (pentru AhileSemiZeu):

Nu iti pot trimite mesaje deoarece ai blocati juniorii