| Slade907 a întrebat:

De ce sunt asa de figurante femeile urate?
Dupa ce ca arata vai de mama lor mai au si pretentii la barbati frumosi/bogati, daca esti un barbat urat nici nu te baga in seama pe dating desi ai casa ta si nu stai cu parintii ca alti barbati frumosi care inoata in pussy.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

VrRos05, is that you? laughing Vezi sa nu te trezesti din nou cu contul suspendat pentru intrebarile astea misogine si repetitive.

| Miruna333 a răspuns:

Stii din experienta de barbat urat, locuind cu parintii si fara pussy de ani de zile?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Să înțeleg că te au refuzat pana și alea urate?

| iulia0514 a răspuns:

Da tu de ce ai pretenții?

| J0B0MAT a răspuns:

Ți-am mai zis.Pentru că și bărbații urâți au pretenții de frumoase.Toată lumea are pretenții.
Eu cred totuși că ești troll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Miruna333):

Aoleuu laughing))

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunt mai destepte decat ale frumoase si pot sa obtina mai usor barbatii pe care si-i doresc.

| KingOoO a răspuns:

In ziua de azi ai mai mari sanse sa scapi de dependenta de droguri decat de fete bune.
Nu uita, orice femeie poate fi cumparata cu suma de bani potrivita.

| Fatamuntilor a răspuns:

O profesoara zicea ca nu exista femeie urata, sunt femei care nu se ingrijesc
Poate barbati au multe pretentii la femei in general
mie postarea ta mi se pare misoogina.