| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

De ce unii baieti urati incearca sa cucereasca o fata frumoasa. Nu se gandesc ca o fata frumoasa nu s-ar uita niciodata la un urat?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Eu am lăsat loc de interpretare.
Eu nu mă pot descrie, a fi urât sau frumos. Niciodată nu m=am considerat frumos, deci poate rămâne urât.
Ideea era alta, oricum ar fi poți avea o fată frumoasă.

35 răspunsuri:
| val18 a răspuns:

Hai k ai spus-o pe asta laughing
esti nebuna mai fatalaughing
dar de ce fetele urate se uita mereu la baietii cei mai frumosi huh?

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Azµre):

„De unde știi tu?
Sunt destui care ai fete frumoase!
Numai comenta aiurea. "

Tocmai ce ai dat de inteles, intr-un mod subtil bineinteles, ca esti unul dintre acele cazuri.
Adica, tu urat iar prietena ta frumoasa.

| Azµre a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

N-ai de unde să știi cum arăt. N-am dat nimic de înțeles. Dar acesta este adevărul.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Azµre):

~Normal ca acesta este adevarul adica la sigur.Nici nu as avea cum sa te contrazic la aceasta faza, nu intr-o tara (precum Romania, spre exemplu) unde exista foarte multe femei frumoase insa totusi atat de putini barbati chipesi.
~Scuza-mi prima remarca rautacioasa, chiar n-am spus-o la misto insa tu asta ai dat de inteles, fara sa-ti dai seama poate...ori asta ori am interpretat eu gresit.

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu fac parte din acele cazuri[aşa spune lumea], dar mie nu-mi pasă tongue pentru că ce-i al lui e al lui big grin