| RAY a întrebat:

De ce vorbim cu sexul opus? care este adevaratul motivul pentru care facem acest lucru? ce anume ne determina sa alocam timp in a conversa cu sexul opus?

raspunsuri sincere as dori

Răspuns Câştigător
| VeleaDennis15 a răspuns:

Practic, ne dorim să facem sex cu acea persoană, că de fapt asta ne trece prin cap dacă stăm cu o persoană de care suntem atrase.
De exemplu, eu, ca băiat atunci când port o conversație cu o fată care arată bine fizic, în mintea mea îmi spun *ce aș ejacula pe limba și pe bărbia ta?*
Adică e vorba de atracție pur și simplu, și cred că asta e la fel și în cazul fetelor atunci când stau de vorbă cu un băiat de care se simt atrase, la fel și ele și-ar dori să primească sperma acelui mascul alfa, pe botic happy

84 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Păcat de 0, 5 ăla. S-a demonstrat că atracția funcționează doar la două persoane care sunt la cel mult 2 puncte diferență. Zi și tu că e 8.

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Ai tu ceva dreptate cu Hellen Fischer dar cred că interpretezi greșit informațiile. Da sexul e o componentă importantă într-o relație de cuplu. Practic până nu faci sex cu cineva nu aveți o relație de cuplu. Dar înainte de aia puteți fi prieteni, care e un precursor și o componentă importantă a relației. Când dispar prietenia și respectul te-ai căca t pe ea relație.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Stiu ca sinceritatea nu e permisa)))))) dar asta e adevarul!

| RAY explică (pentru Bacemi):

Man sunt o persoana cu o minte deschisa, daca doresti putem conversa si in privat

| RAY explică (pentru Bacemi):

Fata e frumoasa, nu ne potrivim, in fine

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Rusine!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce pretentii aveai de la mine si la ce te asteptai sa zic?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Sa fii mai profund de atât, dragul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu poti fi profund la asa intrebare, trebuie sa o zici direct,, de ce vorbim cu sexul opus, de ce ne atrage sexul opus... e mai limpede decat apa neagitata, pur si simplu, exista destui heterosexuali/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

"apa neagitata" laughing) te înțeleg și pe tine acum. of, of!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

A fost vreun moment in care nu m-ai inteles? Hai sa elucidam cazul

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Pe tine? Ești destul de usor de înțelesbatting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Usor de inteles cat vreau eu sa ofer,, daca stii unde bat.
Dar tu esti complicata, parerea mea, esti de neinteles

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ba nu sunt. De ce spui asta? thinking

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Esti femeie, iar femeile sunt mereu mai greu de inteles,, mai dificile, dar asta va face interesante, parerea mea

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt interesanta? Mersi.
Nu. femeile sunt simple. doar vor sa para altfel, ca sa se joace puțin cu mintea voastră. O spun din experiență.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Femeile... ce ne faceti voi noua, ne omorati cu totul cu joaca asta, sunteti jucause voi asa de fel, interesant.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sunteti manipulatoare sa inteleg

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Depinde de femeie acum. Dar majoritatea așa sunt.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nu este vina noastră că imaginația voastră poate fi coruptă imediat de ce zicem noi.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Psihopate in toata regula, iar ce nu-mi place e ca vor sa te scimbe,sa fi jucaria lor, catelusul lor, sa joci in piesa lor de teatru, te fac sa le iubesti apoi pa, nu toate desigur, unele, am cunoscut multe psihopate inclusiv online, societatea romanesca are tendinte psihopate in multe privinte, asta si din cauza unui trecut cu multe suferinte

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asa, asa, aveti obiceiul nativ sa dati vina pe barbati, orice se intampla e de vina barbatul, nu?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Faza e ca cand vorbim cu voi ne gandim la sti tu ce si voi stiti asta si profitati de asta, dorinta find o slabiciune masculina

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Sunt de acord cu tine la ambele răspunsuri.

Aia e slăbiciunea voastră, Ray. și femeia profita.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Natura a oferit si femei si barbatului anumite abilitati si anumite arme dar si slabiciuni, sunt fete de 15, 16 ani indragostite de badboys care colecteaza trofee sexuale si desigur ca causeaza suferinta acelor fete, aceste traume emotionale fac ca acele fete sa dezvolte anumite ganduri de razbunare sau anumite frici

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Exact. caută răzbunare prin metodele spuse de mine. Le oferă o anumită satisfactie asta. Oricum.mi se pare anapoda treaba, dar asta este. Este greu să suferi happy îți vrei revanșa cumva.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Le place sa faca pe victima,niciodata nu e vina lor,e vina ta ca nu te-ai schimbat cum vrea ea,nu esti jucaria ei personala,inca nu a inceput procesul de manipulare emotionala,acest proces a ajutat umanitatea in cursul evolutiei, iubirea apare ca rezultat a unui hormon eliberat in creier, femeile stiu asta, noi nu, noi reprimam iubirea dar si suferim mai mult, iubirea ne tampeste

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

În anumite cazuri, da. nu sunteți absolviți de vina, draga Drimmi.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iubirea e suferinta aia dureros de dulce, cand vine si te loveste,, te lasa lat, pur si simplu nu ai cum sa te opui oricat ai vrea, iubirea si moartea sunt cele mai mari forte de pe pamant, nu te poti opune deloc...

Daca o persoana vrea sa te faca dupa bunul plac este una egoista, iar eu nu suport egoistii, nu am decat sa trimit persoana la origini daca vrea sa ma schimbe, sau sa incerce/