| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am inceput viata sexuala. Am fost prima data, apoi urmatoare seara inca de 2 ori. Este naspa, mi se pare si scarbos, nu imi place. Credeam ca este altfel... Ati simtit si voi asta fetelor sau sunt singura? Chiar numai vreau. A fost sex normal, nu oral.

Sa nu ma luati cu chestia ca poate corpul meu nu era pregatiti. Aveam varsta chiar prea MARE pentru unii, si eram si pregatita, chiar mi-am dorit. Fizic a fost o durere suportabila, oricum si apoi tot naspa mi s-a parut, desi NU ma mai durea, si nu cred ca era de vina el ca are experienta.

16 răspunsuri:
| ƒαηтαѕу a răspuns:

Nu esti singura.
Sa stii ca multe fete au aceeasi "problema"
Daca tie nu iti place, nu o mai face.
Nu esti obligata, iar daca iubitul tau nu e de acord adica nu ii "pica bine" explica-i ca nu mai vrei sa faceti o perdioada, sau deloc pentru ca nu iti place.
Nu e nimica rau.
Baftawinking

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Nu esti singura.
Sa stii ca multe fete au aceeasi "problema"
Daca tie nu iti place,nu o mai face.
Nu esti obligata, iar daca iubitul tau nu e de acord adica nu ii "pica bine" explica-i ca nu mai vrei sa faceti o perdioada, sau deloc pentru ca nu iti place.
Nu e nimica rau.
Baftawinking

| Ghiti2011 a răspuns:

Nai fost excitata desttull

| wolder a răspuns:

Asa m-am simtit si eu imediat dupa dar mi-a trecut repede perioada aiabig grin

| Elly7890 a răspuns:

Nu e vorba doar de varsta aici! ci poate faptul ca nu te-a excitat destul sau poate nu ai anumite sentimente pentru prietenul tau ca dragostea sau sexul cum vrei sa o iei sa ti se para placut! si da prima a 2-a a3-a pana te obisnuiesti nu e placut pentru unele persoane dar daca stie sa se poarte cu tine iti va placea! si o relatie se bazeaza si pe sentimente pe primul plan dar si pe sex!

| katharina a răspuns:

Poate prietenul tau nu te-a excitat bine...multor fete li se intampla asa. oricum bafta in continuare poate ai impresia asta la inceput

| mona a răspuns:

Poate nu te-ai excitat prea mult si poate ar trebui sa schimbi partenerul, probabil ca nu te potrivesti la pat cu respectivul

| AriannaAri a răspuns:

Poate te-ai simtit asa pentru ca el nu te-a excitat destul, nu a fost destul preludiu sau poate nu il iubesti cu adevarat pe prietenul tau.

| Betty18 a răspuns (pentru Ghiti2011):

Ba eram :d crede-ma...laughing

| Betty18 a răspuns (pentru AriannaAri):

Deci pentru toata lumea. Eram DESTUL DE excitata atunci....numai puteam...laughing)

| duck a răspuns:

Dar atunci nu il iubesti indeajunsstraight face

| archas a răspuns:

Poate nici iubitul tau nu prea a pus suflet si pasiune in munca lui... daca nu reuseste nici cum sa iti ofere acea placere si satisfactie ...contacteazamalaughing

| Betty18 a răspuns (pentru archas):

El are experienta... a fost mai vagabont la viata lui, e genul de tip bun(fizic) si raulaughing

| Betty18 a răspuns (pentru duck):

Ba da, era singurul cu care as fi putut sa fiu in sensul ala.Nu imi imaginam pe altcineva in afara de el. Dupa ce am fost sigura ca imi doresc s-a intamplat...

| elninoema a răspuns:

Vreau sie u sa te incerc, eu te fac sa uiti de durere happy, nici o fata nu a cunoscut acel cuvant de cate ori am facut-o!

| Betty18 a răspuns (pentru elninoema):

Wa....scuteste-marolling on the floor)