| DaW a întrebat:

De la ce varsta vine sperma big grin dau funda big grin celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| yyo a răspuns:

Pai variaza intre 12-13-14-15 acum depinde de persoane, este la fel cum le vine menstruatia la fete cap pe la aceeiasi varstawinking funda?

8 răspunsuri:
| fcb1234 a răspuns:

Aproximativ 13-14 ani

| guineeapig98 a răspuns:

Eu am asa ceva de la 12 :l

| dydda a răspuns:

Depide cat de dezvoltat esti dai 12-13-14 cam asa

| Exxtremus a răspuns:

Si mie laughing Da de unde stii? Ce metoda?big grinbig grinbig grinbig grinlaughing

| Elenutza17 a răspuns:

Pai...baieti sunt capabili sa se reproduca la varsta de 17 ani, iar fetele sunt ceva mai precoce de cand au menstruatie

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Elenutza17):

Daca baietii ar fi capabili sa se reproduca la 17 ani atunci ar fi mult mai putini tigani pe pamantul asta

| vasyok97 a răspuns:

11-12-13-14 happy

| Elenutza17 a răspuns (pentru suntserios):

Da asa este...dar teoretic fetele sunt mai precoce. stiu biologie mai mult ca toti, diriginta mea este profesoara de biologie unele ore le facea doar cu fetele si ne explica de toate ...sau alte ori cu baietiihee hee)!