| depressionismyfriend a întrebat:

De la petting cu hainele pe tine (blugi si chiloți) poți rămâne insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea sarcinii in astfel de conditii ar reprezenta o ''minune'' demna de cartea recordurilor absurde. Iar activitatea descrisa in aceasta intrebare poate fi numita oricum, dar mai putin petting. big grin

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Desigur. Și o sa naști un ursuleț.

| Hammurabi a răspuns:

Da. Prin efect placebo.

| Plato a răspuns:

Esti pe bune?

| GeneviveJ a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata. Asta daca nu cumva povestea continua dupa petting si ati intretinut si relatii sexuale neprotejate, iar el a ejaculat in tine. Altfel e imposibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreab-o pe mama ta, ca sigur iti va spune, cand va trebuii sa spele blugii aia neclaiti de sperma.

| HadesSs a răspuns:

Da, si sa ai chiar gemeni.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

E martiana =asta e semn ca nu exista viata inteligenta pe marte