| OupS a întrebat:

De o perioda de timp o fata tot se uita insistent la mine...in aceasta saptamana de scoala am mers la gratar in padure cu clasa ..si eu stateam aseyat pe iarba si tot facea gesturi pe langa mine. apoi am mers in excursie si pe autocar a stata langa mine, ea tot se punea cu capul pe picioarele mele incercand sa adoarma.
apoi eu ca orice baiat normal ca mam dat si eu la ea,, am imbratisato si apoi ne.am sarutat.
dar totusi vreau sa ma razbun pe ea(adica sa ii dau papuci).
as dori niste fraze pentru a i le scrie pe mess(totusi sa nu fie jignitoare sau sa se simpta prost dar si putin sa o raneasca)
deci vreau sa ma despart de ea ptk si ea mai de mult m-a facut sa sufar.
Funda

9 răspunsuri:
| davidescu88 a răspuns:

Pai. ii spui. 1. vartianta cocalara: auzi pisi nu mai putem continua asa hai te pupici casesteti alti gagic laughing si 2 varianta normala: buna scuze dar cred ca trebuie sa ne despartim. imi pare rau sad

| OupS explică (pentru davidescu88):

Par interesante. dar mai gandeste si la altele incat sa nu par ca imi pare rau sau ca sufarhappy iti dau funde multe

| Psihologul a răspuns:

Esti cel mai mare fraier daca faci asta.
Iti spun ceva : Razbunarea este arma prostului.

Daca chiar iti place de ea, lasa trecutul in urma si mergi mai departe. Nu fii un ipocrit pentru ca nu ea o sa piarda, ci tu ai sa arati ca un fraier in fata ei daca faci asta.

| PumPkieee a răspuns:

Heii sunt fata si mai bine....ai intrebao ca la % te placee si daca te place mai mult ar trebui sa ii spui adevarul sau ca pur si simlu nu vrei sa fi cu ea sau cum ti-a zis primul: auzi pisi nu mai putem continua asa hai te pupici casesteti alti gagic:* asta e cam tot ce ai putea face dupa parerea meawinking>big grin

| Rebecca009 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului

| OupS explică (pentru Psihologul):

Cate o data este bine sa si te razbuni.

| OupS explică (pentru PumPkieee):

Deci mie imi place de ea. dar am mai fost odata cu ea si m-a inselat cu alt baiat si acum nu vreau sa patesc la fel ..si sa ii fac si eu la fel ca sa fim chit
Nu vreau sa rada de mine colegi de clasa(suntem in aceeasi clasa amandoi)

| Psihologul a răspuns (pentru OupS):

Te-ai bagat si tu in ceva urat de tot.
O poti scoate altfel la capat. Sunt multe alte solutii dar asta ar insemna sa cunosc in detaliu problema ca sa te pot ajuta pe deplin. O seara placuta.

| PumPkieee a răspuns (pentru OupS):

Pai... daca te-a inselat. poti face la fel dar nu neaparat sa fi cu altcineva... da-te la o alta fata dar cand esti cu ea de fata si ai sa vezi ca daca iti reproseaza ceva ii spui ca exact asa te-ai simtit si tu cand ti-a facut la felwinking, cred ca te va inelege